MSN hesap silme resimli anlatım

blank

MSN adresinizi nasıl kapatabileceğinizi ekran görüntüleri ile sizlere aktarmaya çalışacağız. Aşağıdaki adımları uyguladığınızda MSN hesabınızı silmiş olacaksınız.

teknik destek

Msn hesabı ülkemizde kullanılan yaygın hesaplardan biridir. Bu haberimizde bu hesabınızı nasıl kapatabileceğinizi resimli olarak yayınlayacağız. Aşağıdaki başlığımız altında bulunan adımları takip ettiğinizde MSN hesabınızı silebilirsiniz.

Alt başlıklar (Müşteri hizmetleri)

MSN Hesabını nasıl silebiliriz

Msn hesabınız bir çok farklı sebepten dolayı iptal etmek isteyebilirsiniz. Bütün iptal sebeplerinde buradaki işlemleri uygulayarak hesabınız kapatabilirsiniz. Şimdi yapacaklarınızı adım adım anlatmaya başlayalım;

  • support.microsoft.com/tr-tr/help/12412/microsoft-account-how-to-close-account ilk olarak bu siteye giriş yapınız. Bu işlemlerinizi bilgisayarınızda bulunan İnternet Explorer tarayıcısıyla yapınız. Herhangi bir problemler karşılaşmamak için bu tarayıcıyı kullanınız.
  • Karşınıza gelen ekranda “Microsoft Hesabı Kapatma” yazısına tıklayınız.
  • Bu işlemden sonra sizden sizlerden kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir. Bu bilgileri giriş yaprak sisteme giriniz.
  • Yukarıdaki işlemden sonra karşınıza “Temel Bilgiler” ekranı gelecektir. Bu bölümde yer alan “Gizlilik ve güvenlik” yazısına tıklayınız. Aşağıdaki resimde bu adımı görebilirsiniz.

MSN hesap silme adımları

MSN hesap silme resimli anlatım

  • Karşınıza gelen bölümden hesabınız ile ilgili bir çok işlem yapabilirsiniz. MSN hesabınızı kapatabilmek için  “Hesabımı kapat” yazısına tıklayınız.

MSN hesap silme

  • Hesabımı kapat” yazısına tıkladığınızda karşınıza uyarı gelecektir. Bu uyarıda hesabınızı nasıl kapatacağınıza dair bilgiler yer  almaktadır. Ayrıca hesabınız kapattığınızda anında hesabınız iptal olmamaktadır. Belirli bir müddet hesabınız  açık kalacaktır. Bu e-posta adresinize gelen maillerinize otomatik bir mail ayarlayarak yeni mail adresinizi göndericilere bildirebilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra sayfanın altında bulunan ileri tuşuna basınız. 

MSN hesap kapatma

  • Bu işlemden sonra karşınıza gelen ekranda MSN hesabınızı kapatmanız sonucunda kapatılacak Microsoft hizmetleri listelenecektir. Karşınıza gelen bu seçenekleri dikkatlice okuyunuz. Çünkü daha sonra geri dönüşü olmayan bir yola giriyorsunuz. Eğer bu seçeneklerin kapatılmasından eminseniz bir neden seçerek “Hesabı Kapat” yazısına tıklayınız.

MSN hesap iptal etme

Burada yapmış olduğunuz işlemlere rağmen 60 gün boyunca hesabınız aktif olacaktır. 60. günün sonunda hesabınız silinecektir.


Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 14:42

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!