Muazzam özelliklere sahip HTC 11 modeline ait bilgiler sızdırıldı!

Andronova

Tayvanlı teknoloji devi HTC' nin yeni amiral gemisi HTC 11 modeline ait donanım özellikleri sızdırıldı. Bakalım özellikleri gibi tasarımı da iyi olacak mı? HTC 11 özellikleri

Akıllı telefon pazarının bir türlü vazgeçilemeyen oyuncularından Tayvanlı teknoloji devi HTC‘nin yeni amiral gemisi HTC 11 modeline ait tam bir donanım canavarı olacağını gösteren bilgiler sızdırıldı. HTC 11 özellikleri!

İlk Android telefonunu ürettikten ve ardından efsane Nexus One modeliyle oyun değiştiren HTC, bir dönem yakaladığı başarının ardından, uzun soluklu bir düşüş dönemine girde ve hatta defalarca iflas edeceğine yönelik haberler yapıldı. Ancak tüm haberlere ve yaşadığı finansal zorluklara rağmen pes etmeyen teknoloji devi, kendine has tasarım cizgisiyle Google‘ın da yeni Pixel modellerini üreterek ben hala buradayım dedi.

Bu yıl içerisinde 6 veya 7 farklı akıllı telefon modeli çıkarması beklenen firmanın yeni amiral gemisi HTC 11 modeline ait Telefon Hakkında bölümünün ekran görüntüsü sızdırıldı. 

HTC 11 özellikleri

Sızdırılan görüntüde ciahzın Snapdragon 835 işlemci, 6GB RAM ile oldukça güçlü bir donanıma sahip olacağı anlaşılırken, 1556×2550 piksel çözünürlüğü sahip ekran, 128GB dahili hafıza, Android 7.1.2 Nougat sürümü ve HTC Sense 9.0 arayüzüyle egleceği anlaşılıyor. 

Henüz bu bilgilerin kesin olup olmadığı HTC tarafından açıklanmazken, firmanın özellikle Pixel cihazların başarısından sonra akıllı telefon pazarında tekrar son gücünü ortaya koyacağı açıkça ortaya çıyor. Eğer doğruysa yeni modelin MWC 2017‘de tanıtılması da muhtemel. Eğer yüksek fiyat politikasından vazgeçip uygun fiyat sunarsa başarılı olacaktır.

Elbette tüm bilgilerin bir anlam ifade etmesi için firmadan gelecek kesin bilgileri beklemek gerekiyor. Rekabetin kalitenin artması ve fiyatların ucuzlamasına yol açarak biz kullanıcılara yaraması sebebiyle, HTC’nin akıllı telefon pazarında güçlü olarak yer almasını destekliyoruz.


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:11

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir