Muhteşem Görünümlü Huawei Mate 8 Renderleri Sızdırıldı!

media 12445

Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından olan Huawei’in, merakla beklenen yeni amiral gemisi Huawei Mate 8 modeline ait render görüntüleri sızdırıldı.

Andronova

Donanımsal olarak oldukça iyi olacağı bilinen yeni Mate 8 modeli, sızdırılan render görüntülerinde ortaya çıkan neredeyse çerçevesiz ekranıyla da kullanıcıların beğenisini kazanacağa benziyor.

Önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılması beklenen Huawei Mate 8 modelinin, kısa süre önce de sizlerle “Muhteşem Huawei Kirin 950 İşlemcisi Hakkında Tüm Detaylar” başlığında bilgilerini paylaştığımız, Huawei‘in yeni süper yongasıyla geleceği söyleniyor.

huawei mate 8 goruntu2

Render görüntülerinde metal olduğu tahmin edilen oldukça ince bir kasaya sahip olduğu görülen Mate 8 modelinin, parmak izi okuyucuya ve çift flaşa sahip olduğu görülüyor.

huawei mate 8 goruntu3

Huawei Mate 8’in Beklenen Özellikleri

6 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip olması beklenen Mate 8 modeli, gücünü Snapdragon 810’un en büyük rakiplerinden olan Kirin 950 işlemciden, 3GB veya 4GB RAM‘den ve Mali-T880 GPU‘dan alacak.

Ülkemizde de satışa sunulacak ve donanımsal olarak oldukça güçlü olacak olan Mate 8, Huawei‘in daha önce de olduğu gibi uygun fiyatlı satış politikasıyla oldukça popüler olacağa benziyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın