Muhteşem klavye uygulaması Swype Android

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android’ in kendi standart klavyesinden memnun değilseniz, size tamamıyla yeni nesil ve standart olmayan bu muhteşem klavyeyi tanıtmak isterim.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Swype, normal klavyelerden çok daha öte, eski T9 ile hızlı yazı yazma tekniğinin çok daha gelişmişi, bu yeni teknik ile Swype, bize elimizi ekrandan hiç kaldırmadan çok hızlı bir şekilde yazı yazabilmemizi sağlıyor.

Uygulama henüz BETA aşamasında olan uygulama, şimdilik sadece WVGA destekleyen telefonlarda (Droid ve Nexus One) çalışmakta ve İngilizce ve İspanyolca klavyeleri desteklemekte. Ancak yakın zamanda yeni dillerin ekleneceğini ve tam sürümünün çıkacağını belirtiyor Swype.

Haberimiz çok eski olduğundan dolayı yeni sürümlerin detaylarına resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Artı alternatif olan çok sayıda uygulamanın olduğunu belirtelim. Dikkat edeceğiniz sadece kullanıcıların yorumlarına bakmak olacak. Tabi indireceğiniz kaynağında rastgele bir yer olmaması gerekmekte.

En iyi Android klavye içerisinde

Eğer siz de bir Nexus One veya Motorola Droid’e sahipseniz, uygulamayı aşağıdaki adımları takip ederek yükleyip deneyebilirsiniz;

1. Öncelikle Android Market’ten Astro File Manager aratarak dosya yöneticisini yükleyin

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

2. Sonra aşağıdaki linkten Swype’ın beta sürümünü bilgisayarınıza indirin. Dosyayı indirmek için tıklayın.

3. Zip’li dosyayı açarak içindeki [mfhs]Swype-SwypeReference-WVGA854-trial-release.0.35.3959.apk dosyasını telefonunuzun SD kartına yükleyin.

4. Android telefonunuzdan şu adımları takip edin; Settings (Ayarlar) > Applications (Uygulamalar)Unknown Sources (Bilinmeyen Kaynaklar)’ın yanındaki kutucuğu işaretleyin.

5. İlk aşamada yüklediğimiz Astro dosya yöneticisinden, yüklediğimiz apk dosyasını kurun.

6. Telefonunuzdan Settings (Ayarlar) > Language and Keyboard (Dil ve Klavye) bölümüne girin. Klavye olarak Swype’ı seçerek aktif hale getirin.

7. Artık yazı yazdığınız ekranda parmağınızı basılı tutarak açılan menüden, klavyenizi Swype ile değiştirebilirsiniz.

Muhteşem klavye uygulaması Swype Android


Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 00:44

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir