Müjde! Xiaomi Resmi Olarak Türkiye’ye Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ürettiği yüksek kaliteli ve güçlü donanımlara sahip, ancak fiyat olarak rakiplerinin yarı fiyatına denk gelen akıllı telefonlarıyla şuanda Dünya’nın 3’üncü büyük akıllı telefon üreticisi haline gelen Xiaomi, muhteşem akıllı telefon modelleriyle resmi olarak Türkiye’ye geliyor.

teknik destek

Bu yılın ilk 6 ayında daha şimdiden 34.7 milyondan fazla akıllı telefon satmayı başaran ve 2015 yılı içerisinde 100 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirmeyi hedefleyen ve Xiaomi Mi NoteXiaomi Mi4 ve son olarak Xiaomi Mi5 gibi akıllı telefon modelleri bulunan Xiaomi, Türkiye’de satışı ilk olarak popüler online alış-veriş sitesi hepsiburada.com üzerinden gerçekleştirecek.

Xiaomi-Mi-Note

Söylentilere göre bu yılın 3’üncü çeyreğinde bir distribütör aracılığıyla resmi olarak Türkiye’ye gelecek olan Xiaomi, Türkiye için sosyal medya faaliyetlerini kendi yönetecek.

Hem güçlü donanımlar, hem de ucuz fiyatlarıyla rekor satışlar gerçekleştiren Xiaomi‘nin Türkiye‘de de yüksek satış rakamlarına ulaşması ve belki de pazarın lideri haline gelmesi muhtemel olabilir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın