Müjde! Xiaomi Resmi Olarak Türkiye'ye Geliyor!

Müjde! Xiaomi Resmi Olarak Türkiye'ye Geliyor!
müşteri hizmetleri
Ürettiği yüksek kaliteli ve güçlü donanımlara sahip, ancak fiyat olarak rakiplerinin yarı fiyatına denk gelen akıllı telefonlarıyla şuanda Dünya'nın 3'üncü büyük akıllı telefon üreticisi haline gelen Xiaomi, muhteşem akıllı telefon modelleriyle resmi olarak Türkiye'ye geliyor. Bu yılın ilk 6 ayında daha şimdiden 34.7 milyondan fazla akıllı telefon satmayı başaran ve 2015 yılı içerisinde 100 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirmeyi hedefleyen ve Xiaomi Mi NoteXiaomi Mi4 ve son olarak Xiaomi Mi5 gibi akıllı telefon modelleri bulunan Xiaomi, Türkiye'de satışı ilk olarak popüler online alış-veriş sitesi hepsiburada.com üzerinden gerçekleştirecek. Xiaomi-Mi-Note Söylentilere göre bu yılın 3'üncü çeyreğinde bir distribütör aracılığıyla resmi olarak Türkiye'ye gelecek olan Xiaomi, Türkiye için sosyal medya faaliyetlerini kendi yönetecek. Hem güçlü donanımlar, hem de ucuz fiyatlarıyla rekor satışlar gerçekleştiren Xiaomi'nin Türkiye'de de yüksek satış rakamlarına ulaşması ve belki de pazarın lideri haline gelmesi muhtemel olabilir.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Balamir Koparan
Balamir Koparan - 6 yıl Önce

Selin Saraç tam biz cine gidiyoruz xiaomi turkiyeye geliyor gshshs neyse zaten burada vergiyi dayarlar orada daha ucuz

Berk Erdoğan
Berk Erdoğan - 6 yıl Önce

Çin malı yasaklansın diye uğraşıyoruz siz geldi gelecek diye heyecan yapıyorsunuz

osman
osman - 6 yıl Önce

Bir kürt olarak müslüman türk kardeşlerime yaptıkları zülüm ve barbarlıktan dolayı kesinlikle cin malı ürünlerini elimden geldiğince almamaya dikkat ediyorum belkide birsey farketmiyecek ama ben kendi safımı belli etmek adina caba gösterecem lakin bu firmanın urunlerini turkiyeye gelmesini uzun zamandır bekliyordum ama müslüman kardeşlerim icin kendimce yaptığım nacizane bir protesto keske daha fazlasını yapabilseydim.

Tahir Algan
Tahir Algan - 6 yıl Önce

Zen fone 2 ilr 5 i kıyaslayabilir misniz?

tugramen
tugramen - 6 yıl Önce

şerefsizler Doğu Türkistanlı kardeşlerime olan Soykırımı durdursunlar ondan sonra gelsin ama şimdi boykot Çin'i

Hayrettin Çamur
Hayrettin Çamur - 6 yıl Önce

Çin'in Doğu Türkistanda bu yaptıklarından sonra öğrenince çok soğudum,bi düzgün davransınlar da öyle gelsinler

Onur Hikmet Ziroglu
Onur Hikmet Ziroglu - 6 yıl Önce

Dogru mu Muammer Murat Alak?? Gelecekse de ayni fiyatlardan gelsin. Sacma sapan vergilerle gelmesin, bir anlami kalmaz yani.

Hüseyin Fatsalı
Hüseyin Fatsalı - 6 yıl Önce

Gelmesin arkadaşım Çin mallarına hayır

Serkant Uçan
Serkant Uçan - 6 yıl Önce

Heyecanla bekliyoruz