MWC 2015: Galaxy S6’nın Fiyatı Samsung’un Sitesinde Görüntülendi! Üzücü Haber!

Bugün saat 19:30 resmi duyurusu yapılacak olan, bu yılın en çok merak edilen telefonu Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’ye yönelik, tanıtımına saatler kala resmi fiyat bilgisi sızdırıldı. Samsung’un resmi sitesinde fark edilen Galaxy S6’nın fiyatı bir çok kişiyi üzecek cinsten.

Andronova

Samsung’un resmi İngiltere sitesinin alış veriş sepetinde Galaxy S6’nın yanlışlıkla gizlenmemesi sebebiyle ortaya çıkan fiyatta Galaxy S6’nın 699 İngiliz Sterlini. Yani dolar olarak 1080 USD yapıyor ki Galaxy S6 Edge’nin de ortalama 150-200 USD daha fazla olacağını söylemek mümkün. Galaxy S6 serisinin Türkiye satış fiyatını tahmin bile etmek istemiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Samsung’un üretim ile alakalı bazı zorluklar yaşadığını ve buna istinaden yeni Galaxy S6 serisinin fiyatının da önceki amiral gemilerine göre daha yüksek olacağını söylemiştik. Görünüşe göre bu bilgi doğrulandı.

galaxy-s6-fiyati

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.