MWC 2015: HTC’den Akıllı Spor Bilekliği HTC Grip!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

HTC‘nin bu yıl MWC 2015 (Mobil Dünya Kongresinde) tanıttığı yeni oyuncaklarından biri de, akıllı spor bilekliği HTC Grip.

Sponsorlu reklam

Tasarımsal olarak ta tam bir sportif ve atletik bir hava veren HTC Grip, sağlığınız için gerekli olan spor aktivitelerinizi kayıt altına alıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Su geçirmezlik özelliğine sahip HTC Grip, iç yüzeyitle cildinizle muhteşem bir uyum sağlıyor ve kayma yada rahatsızlık hissi gibi bir durum yaşatmıyor. 1.8 inçlik AMOLED ekranı olan Grip, zamanı, mesafe ve diğer bildirimleri size gösterebiliyor. 100mAh bataryası sayesinde GPS açık olarak 5 saatlik kullanım imkanı sunan HTC Grip, GPS kapalıyken 2.5 gün sarja takmadan kullanılabiliyor.

Sponsorlu reklam

htc-grip-2

HTC Grip ayrıca hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor ve kısa süre içerisinde Kuzey Amerika marketlerinde satışına başlanacak. HTC’nin yeni oyuncağına yönelik fiyat bilgisi ise henüz bildirilmedi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

htc-grip-3

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir