MWC 2015: HTC’den Akıllı Spor Bilekliği HTC Grip!

HTC‘nin bu yıl MWC 2015 (Mobil Dünya Kongresinde) tanıttığı yeni oyuncaklarından biri de, akıllı spor bilekliği HTC Grip.

Andronova

Tasarımsal olarak ta tam bir sportif ve atletik bir hava veren HTC Grip, sağlığınız için gerekli olan spor aktivitelerinizi kayıt altına alıyor.

Su geçirmezlik özelliğine sahip HTC Grip, iç yüzeyitle cildinizle muhteşem bir uyum sağlıyor ve kayma yada rahatsızlık hissi gibi bir durum yaşatmıyor. 1.8 inçlik AMOLED ekranı olan Grip, zamanı, mesafe ve diğer bildirimleri size gösterebiliyor. 100mAh bataryası sayesinde GPS açık olarak 5 saatlik kullanım imkanı sunan HTC Grip, GPS kapalıyken 2.5 gün sarja takmadan kullanılabiliyor.

htc-grip-2

HTC Grip ayrıca hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor ve kısa süre içerisinde Kuzey Amerika marketlerinde satışına başlanacak. HTC’nin yeni oyuncağına yönelik fiyat bilgisi ise henüz bildirilmedi.

htc-grip-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.