MWC 2015: LG’nin Yeni Akıllı Saati LG Wacth Urbane ve Urbane LTE Tanıtıldı!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Geride bıraktığımız yılda akıllı saat ürün yelpazesini kısa süre içerisinde güncelleyen LG Dünya Mobil Kongresi kapsamında yepyeni bir akıllı saat daha karşımıza çıkardı. Androd Wear platformu tarafından desteklenen akıllı saat geleneksel tasarımla yüksek kaliteyi bir arada sunuyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG G Wath Urbane’de 1.3-inç büyüklüğünde 320 x 320p çözünürlüklü Plastik OLED ekran bulunuyor. Bu ekran sunduğu canlı renkler sayesinde güneş ışığında saatin ekranını rahatlıkla görünebilir kılıyor. Akıllı saatin ekranında ayrıca soluk aydınlatma teknolojisi kullanılıyor ki, bu sayede LG’nin iddiasına göre 3 günü bulan kullanım süreleri elde edilebiliyor.

22mm dikişli deri kordonlar ve metal kasayla birlikte en şık görünen akıllı saatler arasına adını yazdıran LG G Watch Urbane’ne 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisi güç veriyor. Android 5.02 Android Wear işletim sistemiyle çalışan akıllı saatte bunlara ek olarak 512MB RAM, 4GB dahili depolama, Bluetooth 4.0, 410mAh kapasiteli pil, altın ve gümüş renk seçenekleri, nabız ölçer ve IP67 sertifikası yer alıyor.

1
MWC 2015: LG’nin Yeni Akıllı Saati LG Wacth Urbane ve Urbane LTE Tanıtıldı!
2
LG’nin Yeni Akıllı Saati
6
LG Wacth Urbane LTE Tanıtıldı!

LG yeni nesil akıllı saati Watch Urbane’in bir de LTE destekli sürümünü duyurdu. 3G sürümle aynı ekran özelliklere sahip LTE sürümde daha gelişmiş özellikler göze çarpıyor. 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 1GB RAM, 4GB dahili depolama, 700mAh kapasiteli pil, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC, GPS, nabız ölçer sensörü ve suya-toza dayanıklılık yer alıyor.

LG MWC 2015 kapsamında görücüye çıkardığı LG Watch Urbane ve LG Watch Urbane LTE’nin fiyat bilgisini henüz açıklamadı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir