MWC 2015: Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi Bir de Yakından Görün [Video]

media 13669

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin tanıtımına artık tam olarak 2 saat 40 dakika kaldı. Tanıtımı canlı olarak Türkiye saatiyle 19:30’da Andronova’da BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

teknik destek

Tanıtıma dakikalar kalmışken, Rusya’nın ünlü sosyal ağı Vkontakte’de bir kullanıcı, elinde incelediği Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’ye ait videoyu paylaştı. Tüm hatlarıyla ortaya çıkan Galaxy S6 Edge’nin kavisli ekranı ve Galaxy S6’nın gövdesi gerçekten de premium bir cihaz olduğunu rahatlıkla gösterebiliyor. Bu yıl akıllı telefonların seviye atlayacağı bir dönemden geçeceğiz ve bunların arasında öne çıkanlardan ikisi Samsung’un yeni amiral gemileri olacak.

Aşağıdaki videoda Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin ilk gerçek canlı videosunu izleyebilir ve fikirlerinizi bu yazının yorumlarında paylaşabilirsiniz.

uERVVZ44cCM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın