MWC 2015’i Andronova’dan Canlı Olarak Takip Edin!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Mobil teknoloji tutkunları için bu yılın en önemli olayının yaşanacağı, MWC 2015 (Mobil Dünya Kongresi) nihayet 1 Mart Pazar günü başlıyor. Bir çok firmanın yeni ürünlerini ve teknolojilerini sunacağı ve her kesin merakla beklediği yılın en iyi akıllı telefonlarının gün yüzüne çıkacağı MWC 2015‘i Andronova olarak yarın canlı olarak gece yarısına kadar sizlere aktaracağız.

Sponsorlu reklam

Saat bazlı duyuru zamanlarına göre firmaların listesini aşağıda inceleyebilirsiniz:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

16:00 – Huawei
Huawei yarın yeni amiral gemisi Ascend P8’i ve lüks akıllı saatini tanıtacak.

Sponsorlu reklam

17:00 – HTC
HTC yarın herkes tarafından merakla beklenen yeni amiral gemisi One M9’u tanıtacak. Söylentiler aynı zamanda HTC’nin bir akıllı saat tanıtacağına işaret ediyor.

19:30 – Samsung
Şüphesiz en çok merak edilen firma Samsung. Koreli firma bu yılki MWC 2015’te merakla beklenen yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi tanıtacak. Aynı zamanda Samsung’un iki giyilebilir cihazını da(muhtemelen akıllı saat) tanıtacağı söyleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ve sonrasında QualcommLenovo, ZTE, Sony, Dell, Acer, Alcatel OneTouch ve bir çok marka ürünlerini duyuracak ve ardından Project Ara hakkında yeni bilgiler paylaşılacak.

Andronova MWC 2015‘i siz okurlarımıza yarın anlık olarak aktaracak. Bizi takip edin.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak