MWC: HTC One En İyi Akıllı Telefon, Apple iPad Air En İyi Tablet

blank

MWC: HTC One En İyi Akıllı Telefon, Apple iPad Air En İyi Tablet

teknik destek

Mobil Dünya Kongresi tüm hızıyla devam ederken, mobil dünyasına yön veren üreticilerin büyük bölümü etkinlik kapsamında yeni ürünlerini duyurmaya ve sergilemeye devam ediyor. Sony cephesinde en dikkat çeken hatta birçok kişiye göre etkinliğin en dikkat çeken akıllı telefonu Xperia Z2 olurken, Samsung ise Galaxy S5 ile fuarda gövde gösterisi yaptı.Ancak şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki Galaxy S5 şu ana kadar en fazla eleştirilen Galaxy S serisi cihaz oldu. Bunların yanı sıra giriş ve orta seviyede birçok akıllı telefon ve tablet de MWC 2014 kapsamında kullanıcılarla buluştu.

MWC 2014’te tanıtımların yanı sıra geçtiğimiz yıla ilişkin bazı ürünlerin ödüllendirilmesi de gerçekleşti. 19 yıldan bu yana yapılan ödüllerin dağıtımında 175’ten fazla bağımsız analist, gazeteci, akademisyen ve konu uzmanının fikrine başvuruluyor. GSM Birliği tarafından dağıtılan Küresel Cep Telefonu ödüllerinde en prestijli ödülleri HTC One ve Apple iPad Air tablet elde etti.

HTC One; Apple iPhone 5S, LG G2, Lumia 1020 ve Samsung Galaxy Note 3’ün aday olduğu “Yılın Akıllı Telefonu” oylamasında ipi en önde göğüsleyerek önemli bir başarı elde etti. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl bu ödülü Samsung Galaxy S III elde etmişti.

Apple iPad Air , Apple iPad Mini 2, Google Nexus 7 (2013) ve Sony Xperia Tablet Z’nin aday olduğu “Yılın En İyi Tableti” ödülümü ise iPad Air aldı.

Etkinlik kapsamında dağıtılan diğer ödüller ise şu şekilde;

– 150$ fiyatın altında satışa sunulan “Yılın Düşük Maliyetli Akıllı Telefonu” ödülünde Lumia 520, Lenovo A390T, Samsung Galaxy Young, Sony Xperia E ve Xiaomi Hongmi yarışırken, bu kategoride ipi önde göğüsleyen telefonu Lumia 520 oldu.

“Yılın en iyi giriş seviyesi telefonu” yarışmasını ise Nokia 105 kazandı. Bu kategoride yarışan tüm telefonlar Nokia markasını taşırken, geçtiğimiz yıl da Asha 305 bu ödülü kazanmıştı.

– “Yılın En Yenilikçi Cihaz Üreticisi” LG oldu. Bir önceki yıl bu ödülü Samsung kazanmıştı.

– Yılın En iyi Eğlence Uygulaması Device 6, En iyi Genel Mobil uygulama CityMapper ve En Yenilikçi Mobil Uygulama ise Camme seçildi.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!