MWC: Huawei, Akıllı Saat ve Fitness Takip Özellikleri

MWC: Huawei, Akıllı Saat ve Fitness Takip Özellikleri

Andronova

Mobil Dünya Kongresi’nde bir akıllı saat duyurması beklenen Huawei beklentileri boşa çıkarmadı. Hem akıllı saat özellikleri hem de fitness takip fonksiyonları bünyesinde barındıran bileklik tasarımlı Huawei TalkBand B1, 1.4-inç büyüklüğünde esneyebilen OLED ekrana sahip. Android 2.3 Gingerbread ve iOS 5 üzeri cihazlarla Bluetooth 4.0 ile bağlantı sağlayan ve NFC ile eşleşen yeni nesil akıllı saat çözümü, sesli aramaların cevaplanmasının yanında fitness takip özelliklerin tümünü barındırması itibariyle bir ilki temsil ediyor.

90mAh kapasiteli piliyle 6 günlük kullanım tecrübesine sahip spor bileklik tasarımlı TalkBand B1’de mesafe izleme, adım sayısı, yakılan kalori miktarı, uyku süresi ve düzeni bilgileri kayıt altına alınabiliyor. Söz konusu cihazın IP57 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı olduğunu belirtelim.

Bluetooth kulaklık ile 7 saat konuşma süresi sunan TalkBand B1 mart ayı içerisinde ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. 2014 ikinci çeyrekte ise Rusya, Japonya ve Avrupa’da satış işlemine başlanacak. TalkBand B1 satış fiyatı ise 135 dolar olarak belirlendi.

gsmarena_001gsmarena_002gsmarena_003gsmarena_004gsmarena_006gsmarena_007

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.