Bimcell dakika sms internet sorgulama

Bimcell' de kalan kullanımlar nasıl sorgulanır? Kalan bakiyeyi öğrenmenin dışında internet, dakika veya sms kullanım bilgilerine çok kolay ulaşabilirsiniz. Kalan kullanımları öğrenmek için hem ücretsiz arama hem de sms ile sorgulanabilir.

Bimcell dakika sms internet sorgulama
banner192

Avea yani Türk Telekom' un bazı şirketlerle anlaşma yaparak taşoron mobil operatör hizmetleri sunulmakta. Bunlardan biri olan Bimcell en çok tercih edilen bu tarz hizmetlerden biri. Genelde kontörlü hat dediğimiz faturasız hatlarda daha uygun kampanyalar ve paketler sunmakta. 

Bimcell tariflerine, paketlerine ve kampanyalarına buradan bimcell.com.tr/Content/212/tarife-ve-paketler.aspx ulaşabilirsiniz. Şu an en avantajlı karma paketleri gibi duruyor. Tabi kişinin kullanımına göre değişmekte. Ama orta derece kullanımlar için Bimcell gayet avantajlı. Hatta 25 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün kullanıma sahip hediye 1 GB internet ve hediye 500 sms verilmekte.

Bimcell kalan kullanım sorgulaması

facebook müşteri hizmetleri
Bimcell internet sorgulama ve kalan bakiyeyi sorgulama: Bimcell kalan kullanımları sorgulamak için 9333 arayarak veya tuşlardan *123# arama tuşuna basarak kalan internet paketini, sms paketini ve dakikaları öğrenebilirsiniz. Sorun mesaj atarak sorgulama yapılabilir. Örnek internet için kalan yazarak 5555' e mesaj atıp kalan internetti öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında tüm detaylara yani kullanım detaylarına Bimcell web sitesinden online işlemler menüsünden öğrenebilirsiniz.  Bimcell sms sorgulamaBimcell dakika sorgulama ve kalan internet sorgulama

Bimcell dakika sms internet sorgulama

Uyarı! Aldığınız paketin aktif olduğunu belirten bir mesaj gelmeden kullanıma başlamayınız.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER