Bimcell dakika sms internet sorgulama

Bimcell kalan kullanımlar nasıl sorgulanır? Kalan bakiyeyi öğrenmenin dışında internet, dakika ve sms kullanım bilgilerine çok kolay ulaşabilirsiniz. Kalan kullanımları öğrenmek için...

Bimcell dakika sms internet sorgulama
müşteri hizmetleri

Bimcell kalan kullanımı öğrenmek için hem ücretsiz arama hem de sms ile sorgulanabilir. Türk Telekom' un bazı şirketlerle anlaşma yaparak taşoron mobil operatör hizmetleri sunulmakta. Bunlardan biri olan Bimcell en çok tercih edilen bu tarz hizmetlerden biri. Genelde kontörlü hat dediğimiz faturasız hatlarda daha uygun kampanyalar ve paketler sunmakta. 

Bimcell tariflerine, paketlerine ve kampanyalarına buradan bimcell.com.tr/Content/212/tarife-ve-paketler.aspx ulaşabilirsiniz. Şu an en avantajlı karma paketleri gibi duruyor. Tabi kişinin kullanımına göre değişmekte. Ama orta derece kullanımlar için Bimcell gayet avantajlı. Hatta 25 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün kullanıma sahip hediye 1 GB internet ve hediye 500 sms verilmekte.

Bimcell kalan kullanım sorgulaması

Bimcell internet sorgulama ve kalan bakiyeyi sorgulama: Bimcell kalan kullanımları sorgulamak için 9333 arayarak veya tuşlardan *123# arama tuşuna basarak kalan internet paketini, sms paketini ve dakikaları öğrenebilirsiniz. Sorun mesaj atarak sorgulama yapılabilir. Örnek internet için kalan yazarak 5555' e mesaj atıp kalan internetti öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında tüm detaylara yani kullanım detaylarına Bimcell web sitesinden online işlemler menüsünden öğrenebilirsiniz.  Bimcell sms sorgulama, Bimcell dakika sorgulama ve kalan internet sorgulama işlemlerinde hata alıyor ve işlem yapılamıyorsa bunun için online işlemlere girerek kontrol kolayca yapılabilir.

  • Bimcell.com.tr tarayıcıda açınız
  • Online işlemlere girin
  • Şifreyi bilmiyorsanız *952# tuşlamasıyla yapınız

Bimcell dakika sms internet sorgulama

Bimcell paket yüklenmediBimcell tl kontör yüklenmedi

Bimcell paket yüklenmedi

Bu TL yüklemesinde de paket satın aldıktan sonra da görülebiliyor. Merak etmeyin gün içerisinde yapılmayan işlemler için müşteri temsilcisi aranarak işlem başvurusunu yapabilirsiniz. Birde işlemi yaptırdığınız marketle görüşmeniz önerilebilir.

Aldığınız paketin aktif olduğunu belirten bir mesaj gelmeden kullanıma başlamayınız. Ama bazen yükleme hatta yapılıyor ama SMS gelmeyebiliyor. Bunun için işlemin netleşmesi adına 9333' ü aramanızı öneriyoruz.  

Yükleme yaptınız fişiniz duruyorsa bununla talep açtırabilirsiniz.

Fişi attım ne yapmalıyım? Kredi kartıyla aldıysanız bu da yeterli olacaktır. Nakit ödeme yapıldı ise bu sefer markete giderek ilgili saat dekontuna belli bir saat sonra ulaşabilirsiniz. İtiraz edilen yerlerde kamera görüntüleri kullanılabilir.

  • Uçak moduna alıp kapatın.
  • Tuşlama veya aramayla srogulayın.
  • Online web sitesinden bakın.
  • İşlem yapılan yerle iletişime geçiniz.
  • 4-5 Saat kadar bekleyiniz.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 19:36
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ayşe
Ayşe - 11 ay Önce

Bugün 2saat önce 25₺yükleme yaptım ama hala gelmedi fişi elimde acaba neden

TL yüklenmedi sorunu
TL yüklenmedi sorunu @Ayşe - 11 ay Önce

Bu durumda ya hiç yüklenmiyor ya gün içerisinde yansıyor. İşlem sırasında sistemde bir aksaklık varsa veya yoğunluk yüklenmesi zaman alabiliyor. Yüklenmeme durumu ise az da olsa görülebiliyor. Günü bekleyin gelmezse çağrı merkeziyle veya aldığınız yerle görüşün.

Ebru bedir
Ebru bedir - 11 ay Önce

5555 ten gelen mesajları kabul etmedim ve bir daha 5555 ten msj gelmiyor nasıl iptal edebilirim

Engeli kaldırma
Engeli kaldırma @Ebru bedir - 11 ay Önce

Bilgilendirme servislerini kapatmış olabilirsiniz. Online işlemlerden kontrol edin. Birde telefonun böyle bir özelliği varsa...

Yuksel yasar
Yuksel yasar - 12 ay Önce

Bakiyem de kalan tl daha önce 20 tl yükledim. Telsiz kullanım bedeli olduğundan 17 kalmıştı. Tekrar 20 tl yükledim içindeki bakiye bitmiş. Nereye ne kesilecek veya benim rızam olmadan olmaması gerekiyor.

444' lü numarayı arayın
444' lü numarayı arayın @Yuksel yasar - 12 ay Önce

İnternet açıksa ve paket yoksa TL' den düşüş olmuş olabilir. Net bilgi için müşteri temsilcisiyle görüşün.

kaan sinar
kaan sinar - 1 yıl Önce

beş para etmez bimcell resmen soyuyolar bu ay üç kez 70 tl yükledim tarife yapmak için mesaj gönderdim onayladı ve 2 gb internet 2 saatte bitti

Levent kabul
Levent kabul - 1 yıl Önce

Tl yükledim gelmedi fişim elimde

Sorun olmaz
Sorun olmaz @Levent kabul - 1 yıl Önce

İşlem yapıldığı gün içerisinde TL telefona yüklenmezse işlem yapılan yerle ve çağrı merkezini arayıp talep açtırınız.

Şengül Tüysüz
Şengül Tüysüz - 2 yıl Önce

Ben 30 liralık olan bir paketi yükledim internetin hediye 2 gb bitti 3gb kaldı fakat internetten hic bir seye girilmiyor bunu sms atarak kalan paketimi ogrenmek istedim kalan konturunuz yok internetiniz yok dedi

TL yüklenmesi gerekebilir
TL yüklenmesi gerekebilir @Şengül Tüysüz - 2 yıl Önce

En az arama yapabilecek kadar TL yoksa genelde paketteki hiç bir özelliği kullanamıyorsunuz.

Fatma cicekay
Fatma cicekay - 2 yıl Önce

Konuşma yapmadan kontörüm gıtı neden olabilir acaba

Ahmet Esen
Ahmet Esen - 2 yıl Önce

bu akşam 15 tl yükledim 2tl telsiz kullanım ücreti kesildi 2 tl havale yaptım paket yenilenmedi 4 tl daha havele yaptım yine yenilenmedi müşteri hizmetlerini aradım biri saçmaladı birdaha aradım günü gelmemiş dedi peki günü gelmedi ise niye tl kesiliyor bu arada benim 4 tl uçtu

Hatice kulahci
Hatice kulahci - 2 yıl Önce

Cuma günü eşim 15 tl bilmsel kontör yükledim kontör gelmedi gibi bitti ve aramada yapamiyorum.telefonum kapalıyken müşteri hizmetlerini de aranamıyorum bana dönün hayatımla konuşmak istiyorum.saygilar

Bim' den TL yükledim TL gelmedi
Bim' den TL yükledim TL gelmedi @Hatice kulahci - 2 yıl Önce

Bimcell Tl yükleme fişini sakladınız mı?


Teknoloji haberleri