Bip hesap silme hesap kapatma

Türkiye' nin mili yazılımlarından biri olan Turkcell' in Bip uygulaması nasıl silinir yani nasıl kapatılır resimli anlatımımız ile kısaca değindik. Bip hesabı nasıl silinir ve hesap kapatma detayları...

Bip hesap silme hesap kapatma
müşteri hizmetleri

Dünya' da en fazla tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Türkiye' nin milli uygulaması Bip ile yüzeysel olarak pek fazla farkı bulunmuyor. Yüzeyselden kasıt mesaj gönderme, video ve fotoğraf gönderme gibi hatta görüntülü arama gibi özelliklere sahip.

Unutmadan WhatsApp grup arama özelliğini yakın bir zamanda getirdi. Ama Turkcell Bip' e çok öncesinde getirmişti. WhatsApp' ta aynı anda 4 kişiyle görüntülü arama yapılırken Bip' de bu sayı 6.

Bip uygulamasının ilk zamanları ve yakın bir zamana kadar görüntülü konuşmalarda donma ve ses gelmiyor / ses gitmiyor sorunu bu aralar aza indirilmiş durumda. Grup oluşturma ve kullanımı da başarılı olarak görünmekte.

WhatsApp her ne kadar güvenli bir uygulama ise ABD yönetimi istediği an bu güvenliği su istimal edebiliyor. Biz öneri olarak en azından Bip' i de telefonunuzda bulundurunuz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle bir grup olup deneyerek test ediniz. Peki memnun kalmazsanız Bip nasıl silinir yani Bip hesabı nasıl silinir? 

Bip hesap silme nasıl yapılır?

Bip nasıl kapatılır? Bip hesap kapatma için hesap profil simgesine dokunun. "Ayarlar" seçeneğine girip sonra "Hesabım" yazana giriniz. "Hesabımı sil" ile ekran onay bölümüne geçiniz. Ekrana uyarı bildirimi gelecek. Şu ana kadar yapılmış tüm mesajlar ve veriler silinecek. Onay için yeşil tik' e dokunun.

Bip hesap silme hesap kapatmaBip hesap kapatmaBip uygulamasını silmebip kapatma

Bip iletişim! Bip silinen mesajları geri almak isteyenler veri kurtarma programlarını deneyebilirler. Ücretsiz olanları pek iş yapmayabiliyor. Ücretli olanlara bakabilirsiniz.

Bip hesabı nasıl silinir veya Bip hesabı nasıl kapatılır sorusuna resimli anlatımı ile cevap verdik. Bip hesap kapatmadan sonra uygulamayı telefondan silebilirsiniz. Android için uygulamalardan ve iOS yani iPhone içinde Bip' in üstüne basılı tutup X simgesine dokunarak yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 18:02
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazan gunay
Nazan gunay - 5 ay Önce

Bib uygulamasi

Ersin kumliii
Ersin kumliii - 7 ay Önce