Bip Türk Telekom Vodafone kullanabilir mi

Turkcell' in Bip uygulaması Vodafone ve Avea Türk Telekom operatörlerinde kullanılabilir mi? Hangi telefonlarla uyumlu veya destekliyor Samsung Galaxy, iPhone, LG ve Huawei?

Bip Türk Telekom Vodafone kullanabilir mi

Bip Messenger, Turkcell tarafından geliştirilerek yapılan kampanyalarla ve hediye bedavalarıyla hızla yayılan uyguma Türkiye için önemlidir. Heleki bu aralar çok daha önem arz etmekte. Milli olma adına atılan adımlardan biridir. PTTcell uygulaması gibi daha nice uygulamalarla inşallah daha fazla Türk yapımı yerli uygulamalarla karşılaşacağız.

Unutmadan PTTcell' in testleri şu an devam etmekte. Sadece kurumsal çalışanlara test edilmekte. Bir ara genele açıldı ama yoğunluktan testlere mani olduğundan indirme durduruldu.

Bip Messenger Android için Android 4.1 ve üstü sürümleri desteklemekte. iPhone için Apple resmi sitesine göre iOS 8.0 ve üstü sürümlere ihtiyaç duymakta. Eğer cihaz güncelleme almıyorsa ve sürüm güncel değilse alternatif olarak 3. parti uygulamalar üzerinden kullanılmaya çalışılabilir.

Bip Android için Google Play sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bip Türk Telekom Vodafone kullanabilir mi

Bip iPhone içinse App Stoe ve itunes.apple.com' a göz atınız.

Bip Messenger Türk Telekom Vodafone kullanımı

Bip Messenger Türk Telekom Vodafone kullanımı

Bip Vodafone ve Türk Telekom kullanımı nasıl yapılır? Bip Türk Telekom Avea ve Bip Vodafone operatörlerinde ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bunun için cihazın kendi mağaza uygulamasından yani Google Play Store (Android) ve iPhone App Store' den indirip deneyebilirsiniz.

Destekleten sürümleri belirttik. iPhone, Huawei, Sony Xperia, Xiaomi, Asus Zenfone, LG, Samsung Galaxy ve diğer marka modellerin resmi sürümlerini kontrol ediniz.

Uygulamayı kurarken Bip hesap doğrulama çıkacak. Telefona mesajla doğrulama SMS kodu gelecek. Bunu uygulamada doğrulama alanına yazarak onaylanmasını bekleyiniz. Bazı eski ve donanımı yetersiz cep telefonlarında uygulamayı indirme ve yüklemede sorunolabiliyor. Aynı zamanda doğrulamada da sorun çıkıyor. Bundan dolayı ara ara deneyiniz.

Uygulamayı kullanmak istemezseniz kaldırmak için Bip hesap silme işlemi için yapabilirsiniz. Detaylar yazımızda...

YORUM EKLE
YORUMLAR