Connected2. me şifremi unuttum hesap kurtarma

Connected2. me şifremi unuttum sıfırlama işleminde şifre değiştirme de sorun yaşayanlar belki hesapları çalınmış olabilir hesap kurtarma adımlarına geçilmesi gerekebilir.

Connected2.me hesabına girerken yanlış şifre uyarısı alanların ya parolalarını unuttuğundan veya hesapları hacklenmiş olabilir. Birde çok defa giriş denemelerinde engel gelebiliyor. Yazımız bir bilgilendirme olarak hazırlandı ve uygulamanın destek kısmını kullanabilirsiniz.

Connected2.me şifre değiştirme sıfırlama işlemi için:

  • Uygulamadaki ayarlar bölümünü açınız ve ‘Şifre Değiştir’ seçeneğinden işleminizi yapınız. En az 6 haneli harf rakam karışımı olacak şekilde belirleyiniz.
  • Geremezseniz yanlış şifre uyarısı alıyorsanız o zamanda şifre unuttumla mail adresine sıfırlama bağlantısını gönderebilirsiniz. 

Çalınan hesaplarda parola sıfırlamadan mail’ e link göndermeye çalışınız. Eğer ekrana gelen yerde farklı bir adres yazıyorsa o zaman uygulamanın iletişim kısmını kullanın. Birde uygulamanın sosyal hesaplarından da yardım talep edebilirsiniz. Türkçe dil desteğinin olduğunu düşünmüyoruz ama deneyin ve İngilizce olarakta yazınız.

Uygulamanın erişim olmadan çok fazla destek alanı olmadığını belirtelim ve varsa başka bir hesapla ya da açarak sorunlu hesabınız için o kanalı zorlayabilirsiniz.

Eğer hesabınıza erişiminiz var ama parolanızı bilmiyorsanız ayarlardan değiştirmek istiyorsanız ne yazık ki mevcut parolayı yazmadan değiştiremezsiniz. Böyle bir durumda instagram’ a bağlama yöntemini deneyin.

Connected2. me şifremi unuttum hesap kurtarma

Başka bir hesap üzerinden destek talebini göndermeniz için ilgili alan ayarlarda bulunan “Görüş öneri” kısmıdır.

Connected2.me hesap kurtarma


Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2020, 18:01