Facebook paylaş butonu kapatma kaldırma

Facebook hesabında gönderileri paylaşıma kapatmak yani Facebook paylaş seçeneğini kaldırmak için paylaşmaya engellemeniz gerekiyor. Fotoğrafları ve videoları engelleme.

Facebook paylaş butonu kapatma kaldırma
müşteri hizmetleri

Facebook hesabımda paylaştığıklarımı başkaları paylaşmasın veya biri paylaşmasını engellemek istiyorum. Paylaşım nasıl engellenir sorusuna direk olmasada dolaylı yolla işlem yapılabilir. Birinin paylaşım yapmasını istemiyorsanız kişiyi engellersiniz. Engelleme yorum yapma, beğeni engelleme ve sizin profilinizi göremez. Ama paylaş ve etiketleme ile ilgili bazı ayarlar bulunmakta. Hadi bu ayarlara birlikte göz atalım.  

Facebook paylaş seçeneği nasıl kaldırılır?

Facebook paylaştıklarımı paylaşıma kapatmak istiyorum: Hesap ayarlarına giriniz. "zaman tüneli etiketleme" bölümüne girip gerekli engellemeleri yapınız. Kişi engelleme için ayarlardaki "engelleme" yazısına tıklayıp kişiyi eklemeniz yeterli.

Bu bölümde sizin zaman tüneliniz de kimlerin paylaşım yapabileceği, etiketlenmeleri kimler görebilir ve etiketlemede onay gibi ayarları yapabilirsiniz.

Facebook paylaş butonu kapatma kaldırmaFacebook paylaş seçeneği nasıl kaldırılır?Facebook paylaş kapatma

Facebook paylaştıklarımı paylaşıma kapatmak istiyorum haberimizde bildirimleriniz açıksa sizin yaptığınız paylaşımı biri paylaştığında bilgi mesajı gelecektir. O zaman isterseniz engelleyebilir veya kişiyi şikayet edebilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Buket Güneş
Buket Güneş - 13 ay Önce

Profilimde yayınlamış olduğum ne varsa başkalarının paylaşmasını istemiyorum. Paylaş kısmını nasıl kapatabilirim.

BukBuket
BukBuket - 2 yıl Önce

Canlı yayın yaptığımızda görüntülemi sayısı çıkıyo ama kimler görüntüledi bilmiyoruz ilk olarak bu ikincisi ise ben kendi facebookumda gönderilerimin altındaki paylaş butonunu kaldırılmasını istiyorum bunu yapan bi kaç insan var arkadaşım olarak bu durumdan çok ama çok rahatsızım engellemek istemiyorum paylaş butonunu kaldırın rica ediyorum gelen geçen benim paylaştığım video fotoğraf gönderi vs. Ne varsa paylaşıyor lütfen

Teknoloji haberleri