Galaxy Note sms engelleme numara engelleme

Samsung Galaxy Note 2, Note 3, Note 4, Note 5, Note 6, Note 7 ve Note 8 telefonda gelen sms mesajı engelleme veya çağrı numara engelleme nasıl yapılır resimli anlatım haberimizde.

Galaxy Note sms engelleme numara engelleme
müşteri hizmetleri

Samsung' un Note serisinde numara engelleme ve gelen mesajı yani sms engelleme nasıl yapılır aşağıda detaylı görsel olarak anlattık. Bu işlem kolay şekilde yapılmakta. Çağrı engelleme için ve sms engelleme için ayrı bir engelleme programına gerek bulunmuyor. Ama bazı telefonlarda yazılımsal sorundan dolayı engelleme yapılmamasından dolayı Google Play Store' den engelleme uygulamaları denenebilir.

Galaxy Note telefonda sms engelleme

İstemediğiniz birinden gelem mesajları engellemek için telefondan mesajlar bölümüne girip ve engelleme yapılacak kişinin mesajının üstüne basılı tutup ekrana gelen seçeneklerden "Spam numaralarına ekle" yazısına dokunun. Artık engelleme yaptığınız kişiden her hangi bir sms gelmeyecek.

Eğer mesajlarını engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak istiyorsanız aynı şekilde adımları tekrar yapınız.

Galaxy Note telefonda sms engelleme

Galaxy Note sms engelleme numara engelleme

Galaxy Note telefonda numara engelleme

Aynı mesaj engelleme de olduğu gibi bu seferde arama kaydı bölümüne girerek istemediğiniz kişinin adına ya da numarasının üstüne dokunup basılı tutup ekrana gelen seçeneklerden "Otomatik reddetme listesine" yazan seçeneğe dokunun. Eğer engellediğiniz numaranın engelini kaldırmak istiyorsanız aynı adımları yapınız. www.andronova.net

Galaxy Note numara engelleme

Yukarıda Note 1, Note 2, Note 3, Note 4, Note 5, Note 6, Note 7 ve Note 8 için geçerli sms engelleme ve çağrı numara engelleme adımlarına yer verdik. Bu adımlarla aynı zamanda numara engellemeyi kaldırma ve mesaj engellemeyi kaldırma işlemini yapabilirsiniz. Tüm sorunlar için önerdiğimiz numarayı arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2017, 05:53
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri