General Mobile 5 Plus hızlı kamera ayarları

General Mobile 5 Plus telefon modeli ülkemizde en çok satılan modeller arasında bulunmaktadır. Mobile 5 Plus'da kamera özelliğini nasıl hızlı olarak açabileceğinizi anlatacağız.

General Mobile 5 Plus hızlı kamera ayarları
banner192

Son dönem içerisinde en çok satılan modeller arasında yer alan General Mobile 5 Plus modeli gelişmiş arayüzü ve güncel yapıya sahip işletim sistemi ile kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaktadır. General Mobile 5 Plus telefon modelinde öne çıkan özelliklerden biride hızlı kamera açma özelliğidir. 

General Mobile 5 Plus telefonlarında kamera özelliğini uygulama üzerinden açmak yerine daha kolay ve  hızlı bir şekilde açabilirsiniz. General Mobile 5 Plus telefon modelinde hızlı kamera açmak için aşağıdaki başlığımız altında bulunan adımları takip ediniz.

General Mobile 5 Plus kamera ayarları

General Mobile 5 Plus hızlı kamera ayarları

facebook müşteri hizmetleri
General Mobile telefon modellerinde aslında kamerayı pratik açma işlemleri çok kolaydır. Fakat açılma yöntemini bilmediğiniz takdirde sizleri biraz uğraştırabilir. Normalde kilit ekran tuşuna üst üste iki kez bastığınızda kamera açılacaktır. Bu şekilde çekmek istediğiniz resmi veya videoyu kaçırmadan hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. Peki hızlı kamera özelliğini nasıl  açıp kapatabiliriz ? Hızlı kamera özelliğini aşağıdaki adımları takip ederek aktifleştirebilirsiniz.

Kamera özelliğinin aktif edebilmek için yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak menü tuşuna basınız.
  • Ardından karşınıza gelen seçenekler içerisinden Ayarlar bölümüne giriş yapınız. Ayarlar bölümünün simgesi çark şeklindedir.
  • Daha sonra karşınıza seçeneklerden Ekran yazısına tıklayınız.
  • Bu bölümde yer alan Kamera için güç düğmesine iki kez basın yazısının karşısında yer alan seçeneği aktif hale getiriniz.

Bu şekilde General Mobile 5 Plus telefon modelinde hızlı kamera özelliğini aktif etmiş olacaksınız.

General Mobile 5 Plus hızlı kamera özelliğini devredışı bırakmak için;

Ayarlar > Ekran > Kamera için güç düğmesine iki kez basın yazısının karşısında bulunan işareti kaldırınız.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 03:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozan Erkut
Ozan Erkut - 12 ay Önce

Kesinlikle almayın en ufak bir yağmura bile su alıyor telefon cebinizdeyken suya düşmesine gerek yok yağmurda bozulur ve kendi kulaklığı hariç hiç bir kulaklık la müzik dinleyebilirsiniz dinlediniz taktirde kendi kendine ha bire farklı dosyalara giriyor kesinlikle almayın

fatma tuzak
fatma tuzak - 8 ay Önce

sakın almayın ben alalı bir yıl oldu 3 defa servise gitti böyle birşey olamaz

Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Bende aldim farkli kulakliklar kullanıyorum bisey olmuyor yağmurda su almiyor nemde bozulmuyor servise ekran icin gonderdim sadece cihazin soketi cok hassas tabi bu sayılanlar kullanicisina gore değişir

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status