Google hesabınız devre dışı bırakıldı açma talebi

Google hesabının ne kadar önemli olduğunu belirtmeye gerek yok diye düşünüyoruz. Bazılarında hesabınız devre dışı bırakıldı diyen bir hesap kapatıldı uyarısı var.

Google hesabınız devre dışı bırakıldı açma talebi
müşteri hizmetleri

Hesabınıza girerken Google, "Hesabınız geçici devre dışı bırakıldı" diye bir uyarıda bulunuyor. Düşünün hesap kapatılırsa ne olur? YouTube kanalınız varsa, Adsense ve Google Play hesabınız varsa o zaman artık bunlara erişiminiz olmayacak anlamına geliyor. Tabi ek bir mail adresi eklemediyseniz ve Google bu hesapları da kapatmamışsa!

Google Gmail özellikle Android telefonların vaz geçilmesi veya zorunlu kullanılması gereken hesap. Her Android kullanıcının bir veya birden çok Gmail hesabı oluyor ve bu hesapları birden fazla telefonda kullanabiliyorlar. Bu yazımızda hesabınız devre dışı bırakıldığında olası yapabilecekleriniz ne olacak bunları anlatacağız.

Öncelikle hiç bir işlemin olumlu sonuç verebileceği garantisi yok. Biz bir ihtimal uygun görülürse Google' un açılacak talebi olumlu değerlendirip size dönüş yapabileceğinden bahsetmek istedik.

Devre dışı bırakılan Google hesabını açma

  • Öncelikle ekrana uyarıyla beraber itiraz etmek için bir seçenek verildi ise başvurunuz
  • Eğer size seçenek sunulmadı ise bu support.google.com/accounts/contact/disabled2 bağlantıya girin
  • Google uzantı seçeneğine evet ile onaylayın
  • Geri dönmeleri için iletişim mailinizi yazın
  • Yararlı bilgiler alanına sorularınızı, itirazınızı ve en son yaptığınız işlemleri yazınız

Google hesabınız devre dışı bırakıldı açma talebi

Hesap kapatılma ihtimallerine karşın her zaman önemli yerlede birden fazla mail adresi ekleyiniz. Telefon numarasıyla giriş yapabilmek içinde numara eklenmesi önerilir.

müşteri hizmetleri