Google Play Store şifremi unuttum

Google Play şifremi unuttum ne yapmalıyım? Unutulan Google Play Store şifresi nasıl açılır kırılır? Google Play Store şifre kırmak açmak için şifre sıfırlama adımları nasıl yapılır yazımızı inceleyiniz.

Google Play Store şifremi unuttum
müşteri hizmetleri

Google Play nedir? Google' nin geliştirmiş olduğu Android tablet ve telefonlar için kullanılan mobil işletim sisteminde oyun ve uygulamaların indirilmesini sağlayan Google' nin resmi mağaza uygulaması.

Google Play Store şifresini unuttum diyen kullanıcılar Gmail şifre kırmak gibi aramalara yapmakta. Şifre kırmak yani açmak için detaylar konumuzda. 

Android telefonda ve tablette unutulan Google Play Store şifresini açmak için gmail.com sitesine giderek Gmail şifre sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz. Ama Gmail hesabına erişemediyseniz, cihazın Ayarlar seçeneğine giderek hesaplardan Gmail hesabını kaldırıp varsa başka Gmail hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Gmail hesabınız yoksa yeni hesap açabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa Google Play Store uygulamasını açıp mevcut hesapla giriş seçeneği ile yeni hesap bilgilerinizi girebilirsiniz.

Google Play Store şifremi unuttum

Google Play şifremi unuttum

Android Google Play Store şifresini sıfırlama: Şifre sıfırlamak için bilgisayardan veya telefondan gmail.com adresine giderek şifre sıfırlama işlemini yapınız. Sıfırlam adresi tıklayıp ad soyad eğer cevp veremiyorsanız soruyu atlayıp diğer soruları inceleyiniz. Eğer hiç birine cevap veremezseniz Google size ne yazık ki yardımcı olamayacağız şeklinde bir mesaj verecek. En etkili yöntem hesap çalındı başvurusu yapmak. Burada size en son hatırladığınız şifreyi soracak. Eğer doğru yanıt verirseniz sonraki adımlara geçilecek.

Bazen Gmail şifresi cihaz kaynaklı yanlış girilebiliyor. Ya da önbellek silinerek hesap kaldırılabiliyor. Bundan dolayı bir bilgisayardan giriş yapmayı deneyiniz. Teknoloji ile ilgili hemen hemen tüm sorunlarda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Google Play hesabı sizin için önemli değilse yeni bir hesap açabilirsiniz. Hesabı ister Google Play Store uygulaması üzerinden isterde mobil web ve bilgisayar tarayıcısından açabilirsiniz. Sonra yüklü mağazadan kullanıcı bilgilerini girmeniz yeterli.

Gmail hesap kurtarma seçeneklerinde çıkanları bize yazıp yardım isteyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 19:24
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlahan
İlahan - 1 yıl Önce

Play storun şifresi kramyoruz

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Abdullah uruc
Abdullah uruc - 1 yıl Önce

Sıfremı unuttu

ali gültekin
ali gültekin - 1 yıl Önce

benim şifrem ne

Sebnem
Sebnem - 2 yıl Önce

Play storenin sifresini unutdum. Ne etmeliyem

cemil demir
cemil demir - 3 yıl Önce

Şifremi öğrenmek istiyorum