Hi-Level YouTube açılmıyor ve çalışmıyor tekrardan yükleme

Hi-Level Smart TV televizyonda YouTube açılmıyor genellikle videoda siyah ekran geliyor veya dönüp duruyor sorunuyla karşılaşılmakta. Yazımızda yapılabileceklere bir göz atacağız.

Hi-Level YouTube açılmıyor ve çalışmıyor tekrardan yükleme
müşteri hizmetleri

Televizyonlarımız o kadar akıllı hale geldi ki artık telefon yerine pek çok şeyi oradan yapıyoruz. Yeni nesil akıllı televizyonlarda dahili olarak internete bağlanabildiği için Youtube gibi platformları da açma imkanı oluyor. Tabi bazen de sorunlar oluyor açılmıyor. Şimdi biz bu sorunlara bakacağız ve nasıl açılacak nasıl çözeceğiz onu bulmaya çalışacağız. Hi-Level Youtube açılmıyor çözümünde yapılacaklar yine standart işlemler olacaktır.

Videolar açılmıyor ise birden çok uygulamada test ediniz. TV kaynaklı bir durumla karşılaşmadığınızdan emin olduktan sonra aşağıdakilere giçiniz.

  • Öncelikle TV fişini çıkarıp bir kaç saniye bekletip takınız
  • Youtube uygulamanın ayarlarına geçerek önbellek ve veriler silinsin
  • Uygulamayı durduru zorlayın
  • Eski veya daha yeni bir Youtube sürümünü indirip yükleyin

NOT: Bazı zamanlar uygulamaya gelen güncellemeden sonra açılmıyor gibi sorunlarla karşılaşılıyor. Bunun için en etkili yöntem yüklü olanı kaldırıp eski sürüme dönülmesi.

Hi-Level YouTube kurulumu

Hi-Level Youtube yükleme işlemi bazen sorun hale gelebiliyor. Nasıl yüklenir ve neden açılmıyor gibi soruları sıkça karşımıza çıkmaktadır. Eğer Youtube açılmıyorsa tek bir sorun olabilir, akıllı televizyonun internete bağlanmasında sorun vardır. Eğer internete sağlıklı bir şekilde bağlanırsa sorun da çözülecek ve Youtube açılacak, siz de istediğiniz videoları izleyebileceksiniz.

  • İndirebileceğiniz adreslerden biri apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-for-android-tv-android-tv
  • Sürümlerden birine tıklayın
  • Açılan yerin ortasında yine sürümler çıkacak birini seçip tıklayın
  • Tekrar bir bölüm açılacak oradan "Download apk" tıklayın
  • Bekleyin birazdan inecek

İndikten sonra flash belleğe atarak TV' nin USB girişinden kurulumu yapabilirsiniz.

Hi-Level YouTube açılmıyor ve çalışmıyor tekrardan yükleme

Hi-Level televizyon internette bağlı mı kontrol edelim

Hi-Level akıllı televizyonunuzu tam özellikleri ile kullanmak için mutlaka internete erişimin olması gerekir. Eğer uzaktan ya da doğrudan internete bağlı değilse, Youtube dahil pek çok uygulamayı çalıştıramazsınız.

O sebeple akıllı televizyon internete bağlı mı kontrol edelim. Bunun için yapmamız gereken televizyonun menü ayarlarına girmemizdir. Menü ayarlarına girdiğimizde karşımıza çıkan seçeneklerden Ağa ayarları adı altındaki menüyü bulmamız gerekiyor.

Oraya da giriş yaptıktan sonra, yapılandırma ayarlarının yanında “bağlı” yazıp yazmadığını kontrol edelim. Eğer bağlı yazmıyorsa sorun vardır. Yani akıllı televizyon ile internet arasında bir bağlantı sorunu vardır. Bunu çözmek için akıllı televizyonu internete bağlama ayarlarına bakarak kurmanız gerekir.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 20:50
müşteri hizmetleri