IP kamera Port açma ayarları

IP kamera Port açma ayarları kurulumu nasıl yapılır? IP kemara kurulum ayarları modem üzerinden nasıl yapılır? Türk Telekom TTnet, Vodafone, Turkcell, Superonline, TurkneT, Doping ve Biri ADSL

IP kamera Port açma ayarları

IP kamera da Port açmak için neler yapılması gerektiğini anlattığımız yazımıza yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz. IP güvenlik kemara Port açma ayarları nasıl yapılır? 

IP kamera ayarlarında yer alan "Network" bölümüne giriniz. "Basic Network Settings" bölümünden yerel IP adresini yazınız. Örnek 192.168.1.100. Port adresini yazınız. Modem arayüzünden "NAT" bölümüne girerek kameraya verdiğiniz IP ve port adresini yazınız. DMOZ adres kısmına kamera IP adresini yazınız.

Dışarıdan internet üzerinden cep telefonu veya bilgisayardan güvenlik kameralarını izlemek için sabit IP satıl almanız gerekiyor. Sabit IP' yi internet hizmeti aldığınız yerden alabilirsiniz.

IP kamera Port açma ayarları

Türk Telekom TTnet, Vodafone, Turkcell, Superonline, TurkneT, Doping ve Biri ADSL. Sabit IP adresini modem ve güvenlik kamerasına yazılmayacak. Sabit IP sadece kameralar izlenmek için kullanılacaktır. 

Detaylar IP güvenlik kamera kurulumu modem port açma haberimizde

IP kamera Port açma ayarları nasıl yapılır? Yukarıda verdiğimiz konuda detaylarla ulaşacaksınız. Bununla ilgili çok sayıda video da bulunmakta. Yani bilgi almakta sorun yaşamazsınız. Yinede kurulum olmazsa iletişime geçebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR