iPhone YouTube arka planda çalıştırma

Apple' ın iPhone telefonlarında arka planda yani YouTube uygulaması açıkken internette dolaşma veya WhatsApp' ta mesaj gönderme işlemi yapılamamakta. Bundan dolayı tarayıcı üzerinden video izleyebilirsiniz.

iPhone YouTube arka planda çalıştırma
banner192

Youtube uygulaması ister IOS işletim sisteminde olsun, ister Android işletim sisteminde olsun arka planda çalışmayan uygulamalardan bir tanesi olarak kullanıcılarını oldukça zorlamaktadır. Uygulama içerisinde müzik dinlendiği esnada cihazın her hangi başka bir menüsüne geçiş yapmak müziğin anında kapanmasına yol açtığından ötürü akıllı cihaz kullanıcılarının bu anlamda Youtube uygulamasını arka plan içerisinde çalıştırmak için çeşitli yollar denediği bilinir. Youtube video izleme!

Youtube videoları Safari ile açmak

Youtube video açıkken internette dolaşma: İphone kullanıcılarının deneyebileceği yöntemlerden bir tanesi olarak Youtube videolarını tarayıcı olarak kullanılan Safari üzerinden açmak arka planda çalışması adına yeterli olacaktır. Youtube uygulaması kendi içerisinde arka planda çalışmaya izin vermediğinden ötürü Safari web gezinti uygulaması kullanılarak Youtube resmi sitesi üzerinden istenilen müzik dinlenebilir ve arka planda çalıştırılabilir. Aynı zamanda Dolphin tarayıcısı da kullanılabilir.

facebook müşteri hizmetleri
iPhone YouTube arka planda çalıştırma

Youtube videoları uygulama ile açmak

Youtube müzik dinleme veya arka planda video izleme: İphone cihazını kullanan kişiler için Youtube videolarını aracı uygulamalar ile açmak arka planda çalışması adına alternatif bir seçenek oluşturmaktadır. Music Tubee bu uygulamalardan bir tanesi olup App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilerek Youtube videolarının çalıştırılmasına yardımcı olur.

Arka planda çalışma izni veren bu uygulama sayesinde İphone cihaz kullanıcılarının hem Youtube videolarına erişim sağlayabilmeleri hem de arka planda başka uygulamaları kullanabilmelerine olanak tanınmış olunur. MTuber da bu şekilde çalışmakta olan diğer bir uygulama olarak App Store içerisinde ücretsiz yer alır.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR