Netflix bu uygulama cihazınızla artık uyumlu değil kesin çözümü

Netflix' e girdiğinizde "bu uygulama cihazınız ile uyumlu değil" Android TV Box ve telefonlarda çıkabiliyor. Cihazınızla uyumlu değil ne demek diyenler için bilgi ve çözüm haberde.

Netflix bu uygulama cihazınızla artık uyumlu değil kesin çözümü
müşteri hizmetleri

Daha öncede hazırladığımız bu konuyla bire bir benzer yazımız "bu uygulama cihazınızla artık uyumlu değil" Netflix için gelenler içinde öneri haberimizi kesinlikle okumanızı öneriyoruz. Diğer yazımız daha detaylı ve aynı zamanda çözüm için birde video paylaşımımız var. Sorunun mantığı aynı ve tüm uygulamalarda uyumsuzluk yaşayanlar aynı yöntemle sorunu çözeceklerdir. 

Netflix cihazınızla artık uyumlu değil Smart TV televizyonlar içinde aynı işlemler yapılabilir. Biz Philips televizyonda kullanılan YouTube uygulamasını Android TV Box' da kullandık ve hem daha şık hem daha kullanışlı olduğunu gördük.

Uygulama uyumsuzluk sorunu çoğu kullanıcının başına gelebiliyor. Televizyonda, tablette, telefonda veya IP TV için kullanılan TV Box' larda karşılaşılabiliyor. Android sürümü eski olan cihazların hem yazılım desteği sonlanıyor hem de zamanla uygulama desteği sonlandırıyorlar. Peki ne yapılmalı?

Netflix cihazınızla artık uyumlu değil çözümü

Öncelikle mevcut uygulamayı kaldırıp Google Play içerisinde arama kısmından uygulamayı tekrardan bulup deneyin. Mevcutta yer alan yine aynı uyarıya neden oluyorsa kaldırıp eski veya yeni sürümleri deneyiniz.

  1. Netflix test sürümü https://drive.google.com/uc?authuser=0&id=15eE8S7jfvYg18R3cEbjsXPPcRBkjsI4Y&export=download
  2. Netflix uygulamasının test sürümü https://drive.google.com/drive/folders/19ATGUuCoxCm3MohRCIS4OAZNneC1pmtB
  3. Netflix indirme öneri bağlantımız apkmirror.com/uploads/?q=netflix bu bağlantı yukarıdakiler işe yaramazsa diye eklendi

Birinci ve ikinci bağlantıları indirip ayrı ayrı deneyiniz ve duruma göre bize yazınız. Büyük ihtimal sorununuzu çözecektir. Önerimiz kullanılacak cihazda yeterli boş alanın olduğundan emin olunuz. Cihazınız ne kadar boş alana sahipse ve çok fazla uygulama yüklü değilse daha rahat çalışacaktır.

Netflix bu uygulama cihazınızla artık uyumlu değil kesin çözümü

Sürüm uyumluluğu Android 4.0, Android 5.0, Android 6.0' da geçerli ve Android 7.0 cihazların bazılarında sorun çıkma olasılığı için verdiğimiz bağlantı işe yarayabilir. iPad & iPhone için çok zor ama uyumlu iOS sürümlerini test edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 00:07
müşteri hizmetleri