Netflix telefonda nasıl izlenir

Netflix telefonda nasıl izlenir diye hazırladığımız ücretli kullanım ve ücretsiz kullanım hakkında bilgilendirme yazımızla Netflix Android ve iPhone uygulaması önerisi yapıldı.

Netflix telefonda nasıl izlenir
müşteri hizmetleri

Netflix, dünya geneli en çok kullanılan platformlardan biri. Türkiye' ye de girerek yeni yeni Türk yapımlarına yer vermeye başladı. Aynı zamanda kendi yapımı Türk dizileri de yayınlamaya başladı. Yavaş yavaş Türkçe yapımları listesini büyüten şirket ülkemizde de çokça kullanılan hizmetlerden biri oldu.

Telefonda Netflix kullandınız mı? Biz fazlaca kullandığımız bir uygulama olan Netflix' in görüntü kalitesi gerçekten çok başarılı. Ama bilgisayar tarayıcısı üzerinden denediğimizde uygulamadaki gibi bir kaliteyi yakalayamadık. Bunun içinde Netflix Windows 10 bilgisayarda uygulama ile kullanmanızı öneririz.

Netflix telefonda kullanma

Netflix iPhone ve Android uygulmalarıyla kaliteli görüntüsüyle abonelik hizmeti bulunmakta. İşletim sisteminin mağazasından Netflix uygulaması indirip ve üye olduğunuzda isterseniz otuz gün ücretsiz olarak full paket yani premium abonelikten faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Netflix için kredi kartıyla işlem yapmanız gerekiyor. Ücretsiz kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak ilgili paketten ücretli olarak devam eder. Netflix size bedava kullanım süresinin dolmasına üç gün kala uyarıda bulunur. Süreniz dolmadan Netflix üyeliğini iptal ederseniz, bir ücretlendirme olmayacaktır.

Netflix telefonda nasıl izlenir

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
selami şenay
selami şenay - 1 ay Önce

üyeliğimin sonlanmasını istemiştim çocuklarım dizi izliyorlarmış devam etmesini istiyorum.

Netflix üyelik iptali
Netflix üyelik iptali @selami şenay - 4 hafta Önce

Bilgisayardan netflix' e şifrenizle girip panelden iptal edebilirsiniz.

selami şenay
selami şenay - 1 ay Önce

Neftlik e 1 ücretsiz deneme üyeliği olarak abone olmuştum.şu an aboneliği sonlandırmak istiyorum.
banka kartımda yeni farkettim 15.99 alıntı yapmışsınız sizden ricam üyeliğimin sonlanmasıdır.selami şenay

olcay işbilir
olcay işbilir - 2 ay Önce

çok güzel bir uygulama tüm sinema/dizi severlere tavsiye ederim . ayda 17 liraya filme/diziye doyuyorsunuz. Zaten bugün bir sinemaya gitmeye kalksanız 2 kişi en az 20-25 lira ödemek zorundasınız. Yani kısaca ehven ve sehven.. tavsiyemdir.