PTT muayene geldi yakında araç hasar sorgulama geliyor

PTT araç muayene ve kilometre sorgulama hizmetini duydunuz mu? 2 Yıl önce yapılan anlaşma ile epttavm üzerinden araç sorgulama ücretli olarak başladı. Peki ücreti ne kadar?

PTT muayene geldi yakında araç hasar sorgulama geliyor
müşteri hizmetleri

PTT' nin yeni uygulaması araç muayene sorgulama ve kilometre sorgulama hizmeti başladı. Yakında araç hasar sorgulama hizmetini de başlatacaklarını belirten menü resmi sitesine eklendi. 

PTT' den çok sayıda hizmet verilmekte. Bankacılık, posta, kargo ve yeni hizmetleri ise araçlarla ilgili kısımlar oldu. Yakında önemli yeni bir hizmet ise ikinci el arama hasar sorgulama olacak. Normalde hasar sorgulama bazı numaralardan yapılmakta. Ama PTT güvencesi ile başlatılacak hizmette sorgualama ücreti 6 TL olacak.

Araç sorgulamada kaza detayı, değişen parçalar, kilometre ve muayene gibi önemli sorgulamalar bulunacak. Mevcutta km ve muane bulunuyor. 

Kilometre sorgulaması Temmuz 2013' den sonrasını göstermekte olduğunu belirtelim. Aynı sayfadan MTV ve trafik cezası ödemesini yapabilirsiniz.

Sorulama işlemini şasi veya plaka no' dan yapabilirsiniz. URL bağlantısı https://hgs.epttavm.com/arac-km-sorgula

Sorgulamada bir hatayla karşılaşırsanız veya ücretlendirme yapıldı ama sorgulama yapılmadı ise 444 1 788 ve destek@ epttavm.com' dan iletişime geçiniz.

PTT muayene geldi yakında araç hasar sorgulama geliyor

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 19:34
müşteri hizmetleri