Samsung TV pin kodunu unuttum pin sıfırlama

Samsung Smart TV pin kodu şifresini unuttum diyen çoğu kullanıcı çözümü bu yazıda bulacak. Televizyon pin kodu nasıl sıfırlanır nasıl kırılır teker teker resimli anlatımla göreceksiniz.

Samsung TV pin kodunu unuttum pin sıfırlama
müşteri hizmetleri

Samsung Smart TV pin kodunu unuttum ve pin kodu nasıl sıfırlanır diye araştıranlar için kesin çözümünü görsellerimizde bulacaksınız. Olursa işe yararmaz ise o zamanda çağrı merkezi aranıp model numarasına göre sıfırlama işlemi yapılır. Bazı eski ve yeni modellerde kumanda ile pin sıfırlama işlemi farklı olmakta.

Samsung k serisine sahip televizyonlar için pin sıfırlama işlemi ve diğer modeller için sıralama aşağıda yer alıyor. Samsung TV pin şifresi dört 0' dan oluşmakta. Olursa bu şifreyi değiştirildi veya tv şifremi unuttum diyeniniz varsa o zamanda bu şifreyi sıfırlamanız için resetleme fonksiyonu var. 

Unutulan pin şifresini sürekli denemeyle bulmaya çalışmayınız. Belli bir deneme sayısından sonra artık deneme hakkı vermeyebilir. Şifre sıfırlamasının nasıl yapıldığını aşağıda bulacaksınız.

Samsung televizyon pin kodu nedir?

Tüm televizyon modellerinin fabrikasyon şifresi 0000 sıfırdır. Ama bir çoğu kullanıcı tarafından değiştirilmekte. Pin şifresini değiştirenlerinde bir kısmı yeni pin şifresini unutuyor. Bunun için teknik servise dahi gidenler oluyor. 

3 Kumanda için pin sıfırlama adımlarını aşağıdaki görsellerde göreceksiniz. Bunlar standart, akıllı ve IR kızılötesi kumandadan oluşmakta. Sizde kumandanıza bakarak seçebilirsiniz. Eğer benzemiyorsa az da olsa hangisi olduğunu tahmin ederseniz veya hepsini denersiniz. www.andronova.net

Müşteri hizmetleri için bilgi Samsung destek hattı yazımızda.

Smart TV pin kodu sıfırlama

Düz ve Smart TV özellğinde olan televizyonlarda yöntem benzerlik göstermekte. Full HD veya 4K için özel bir işlem bulunmuyor. Pin şifresini sıfırlamak için yetkili teknik servise gitmenize gerek yok.

Yukardaki sorunun dışında bazı sorunları çağrı merkezi mesai saatleri dışında özel danışmanlık hizmeti veren firmalardan yardım alabilirsiniz. Gece hizmet vermekte.

Samsung TV pin kodunu unuttum pin sıfırlamaSamsung televizyon pin kodu nedir?Smart TV pin kodu sıfırlama

Samsung pin kodu nasıl sıfırlanır veya pin nasıl kırılır diye arayanlar kesin bu haberler çözüme ulaşacak. Bu işlem şifre kırma işlemi değil, sadece kumanda üzerinden pin' i fabrika ayarlarına döndürmektir.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 18:03
müşteri hizmetleri