Silinen Tiktok hesabını geri alma mümkün mü

Tiktok silinen hesabı geri alma gibi bir seçeneği ne yazık ki bulamayacaksınız. Ama böyle bir adres çıkacağını düşünüyoruz. Yinede silinen Tiktok hesabı geri getirme denenebilir.

Silinen Tiktok hesabını geri alma mümkün mü
müşteri hizmetleri

Hesap kapatılırsa geri almak mümkün olmayacaktır. Tiktok yardım bölümünü incelediğimizde kesinlikle silinen hesabı kurtarma gibi bir seçenek sunulmadığı belirtilmekte. Zaten yardım sayfasında pek fazla konu yer almadığını görüyoruz.

Facebook' un ve Instagram' ın yanlışlıkla silinen hesabı geri alma gibi bir başvuru adresinin olduğu biliniyor. Ama Tik tok bir seçenek sunmamış.

Tik tok daha yeni yeni kendini geliştiriyor. Yetersiz yardım sayfasına baktığınızda size iletişm kurmanız için pek bir seçenek sunmamakta. Uygulama üzerinden rapor etme seçeneği denenebilirde.

Tiktok silinen hesabı geri alma için tek yapılabilecek yardım seçeneklerine göz atma ve Tiktok iletişim e-posta hesabına sorunu anlatmanız. Tabi bir ihtimal hesap iadesi yapılabilir. Ama bunun için önemli nedenlerin olması gerekiyor.

Tiktok silinen hesabı geri alma bir ihtimal

  • Birisi hesabınızı çalıp hesabı kapatması
  • Yasal nedenlerden dolayı hesaba erişimin yapılması
  • Haksız yere yapılan şikayetle hesap kapatılması

Hesap kapatılınca videolar silinir mi? Hesabınızı sildiğinizde videolarınız silinmez. Ama onlarda artık yönetim hakkına sahip olmazsınız. Açık mesajlar ve yorumlarda görünebilir.

İletişime geçmek için bilgiler Tiktok müşteri hizmetleri yazımızda. Birde başka bir hesaptan Tik tok' a sorunu iletmeniz. Bunun için ayarlardaki bir problemi rapor etle açılan seçenekler denenebilir. 

Silinen Tiktok hesabını geri alma mümkün mü

Rapor etme seçeneğiyle cevap alma ihtimali daha çok olabilir. Bu bölüme ulaşmanız için bir Tik tok hesabınızın olması gerekiyor. Yani ya bir arkadaşınızın hesabını kullanabilir veya bir hesap açarak iletişime geçmeye çalışırsınız. Bu daha mantıklı bir öneri olacak.

Tiktok hesap geri alma çoğunlukla mümkün değil. Mail attıldığında dahi çoğunlukla geri dönüşünü yapmıyorlar. Yani bir kez başvuru yapmanız yetersiz kalacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 01:29
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Abdullah yalım
Abdullah yalım - 11 ay Önce

Hesabım askıya alındı geri dönüş yapılmıyor yardımcı...

Yazıdaki ve bağlantı dışında
Yazıdaki ve bağlantı dışında @Abdullah yalım - 11 ay Önce

Çok fazla bir seçenek bulunmamakta.

Sezer
Sezer - 12 ay Önce

Video paylasamiyorum geçici olarak askıya alındı hatası veriyo acil dönüş lütfen

Kadereinat9
Kadereinat9 - 1 yıl Önce

Tıktokum kapatıldı neden acaba asla gırıs yapamıyorum

Hayayi sengül
Hayayi sengül - 1 yıl Önce

Hesabım askıya alındı paylasım yapamıyorum

Sila kutuk
Sila kutuk - 2 yıl Önce

Hesabim askıya alınmış vidyo yükleyebiliyorum fakat canlı yayın acamiyorum

Kısmı kısıtlama
Kısmı kısıtlama @Sila kutuk - 2 yıl Önce

Askıya mı yoksa ceza mı aldınız!


Teknoloji haberleri