Smart TV LED TV fabrika ayarlarına geri döndürme

Samsung, LG, Sony ve özellikle Philips Smart TV televizyonlarda fabrika ayarlarına döndürmek için çevirme adımlarını anlatmaya çalıştık. Resimli anlatımla işlem yapabilirsiniz.

Smart TV LED TV fabrika ayarlarına geri döndürme
müşteri hizmetleri

Bazı modellerde fabrika ayarları: Sihirli kumanda veya normak kumanda üzerinde yer alan Smart yada Settings (Ayarlar) tuşuna basınız. Genel / Başlangıç ayarlarına geri dön / onay Görüntü, Ses, Kanal, Smart Hub ve ağ ayarları gibi sorunlar için fabrika ayarlarına döndürmeniz önerilir. 

Fabrika ayarlarına döndürme ile televizyondaki tüm ayarlar silinecek. İlk aldığınız güne dönecek. Bundan dolayı yaptığınız kanal ayarları ve kısayollar silinecek. Sonrasında yeniden kurulumda Türksat 4A uydu kurulumu gerçekleşecek.

TV' deki tüm kanallar silinecek ve tekrar kurulum gerecek. Yazılımsal sorunlar içinde tv sıfırlama yapılabilir. Smart televizyonlarla ilgili sorunlar için örnek internet bağlantısı olmuyor, uydu kurulumu veya yazılım yükleme gibi durumlar için sitemizde ilgili içerikler bulunmakta.

Smart TV fabrika ayarlarına geri döndürme

Philips Smart TV fabrika ayarlarına döndürmek için Ayarlar / Genel ayarlar / Fabrik ayarları. Televizyonu kurmak için yani yeniden kurulum için Genel ayarlar' dan "TV' yi yeniden kur" seçeneğiyle işlem yapabilirsiniz. Bu seçenek aynı zamanda cihazı ilk alınan ayarlarına döndürür.

Smart TV LED TV fabrika ayarlarına geri döndürmeSmart TV fabrika ayarlarına geri döndürmeSmart TV fabrika ayarlarına geri çevirme

LG Smart TV ayarlardan fabrika ayarları ingilizce olarak Setting' den yapılabilir. Samsung TV fabrika ayarlarına çevirmek için genelde Options (ayarlar) / Factory reset (fabrika ayarları) adımlarıyla yapılmakta.

Tanım: Samsung, LG, Sony, Arçelik, Vestel, Philips, Beko, Grundig, Regal, Sunny, Telefunken, Awox, Primier, Yumatu, Sharp, Hi-level Smart TV LED Full HD televizyonlarda fabrika ayarlarına çevirme.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sümeyye yıldırım
Sümeyye yıldırım - 4 hafta Önce

Ben Samsung led TV kanal ayarlarına yapamadım

Led TV kanal ayarı
Led TV kanal ayarı @Sümeyye yıldırım - 4 hafta Önce

Modelini yazın.

Emrah
Emrah - 4 ay Önce

Benim nordmende smart tv 127 ekran kumandadan smart tv bastığımda depolama şifresi istiyor menüye giremiyorum bilgisi olan bana akıl versin tv hiç bir özelliğini kullanamıyorum

Smart TV depolama şifresi
Smart TV depolama şifresi @Emrah - 4 ay Önce

Genelde dört sıfır sorun varsa tv' nin müşteri hizmetlerini ararsanız fabrika değer şifresi veya sıfırlama için yardımcı olacaklar.

Ali YİĞİT
Ali YİĞİT - 10 ay Önce

Toshiba LCD tv nin Servis menüsünde değişikler yaptım.Kumanda çalışmaz oldu.Nasıl eski durumuna gelir.Kumanda menü tuşu kilitli.Ayar tuşu kilitli.

İrfan
İrfan - 1 yıl Önce

Fabrika ayar larına girilmiş kanallar yok arama yapıyorum yine yok