Snapchat müzik ekleme özelliği yok mu ?

Snapchat hikayelere müzik nasıl eklenir sorunuzun cevabı için adım adım resimlerle göstermeye çalışacağız. İlk bakışta fark edilmiyor mu yoksa müzik eklenmiyor yok mu?

Andronova

Snapchat müzik ekleme, geçen yıl duyurulan önemli özelliklerden biri ve kullanıcılarından olumlu puan aldı. Her ne kadar ülkemizde çok büyük bir kitleye sahip olmasa da dünya genelinde popüler platformlardan biridir.

İçeriklere mp3 ekleme olarak gündeme gelen ve zamanla geliştirilen yenilik rekabet açısından değişimlere gidiyor. İlk çıktığında kısıtlı sayıda ülke kullanıcılarının denemesine açılmıştı ve duruma göre eksik kısımlar şekillenmişti. 

  • Öncelikle görsel medya seçimi yapılacak.
  • Paylaşım ekranından sağ kısımdaki menü alanından müzik işaretine dokunun.
  • Öne çıkanlar ya da eklemek istediğiniz parçayı seçiniz.
  • Çalınacak süreyi ayarlarınız.
  • İşlemler hazır çekimi yapıp gönderebilirsiniz.

İsterseniz telefondaki müziklerden seçebilirsiniz. Tabi direk seçim bulunuyor. Sea kaydı olarak eklemeniz gerekebilir. Format için ek yardımcı uygulamalar tercih edilebilir.

Snapchat telefondan müzik nasıl eklenir resimli anlatım için:

  1. “Hikayeler” alanına giriniz.
  2. Üst köşedeki “Hikayem” yazana dokunun.
  3. Kamera alanı açacak ve üst köşedeki melodi simgesine dokunuyoruz.
  4. Öne çıkanlardan hazır parçaları seçebilirsiniz ya da seslerim kısmına girip “Ses oluştur” ile ses kaydınızı yapabilirsiniz.

Snapchat müzik ekleme özelliği yok mu ?

Snapchat müzik yüklenmiyor

Snapchat müzik ekleme

Mikrofon simgesine dokunarak kayıt işlemine başlayınız. Eğer yerse arka planda bir şarkı açarsınız ve kayıt eder mi denersiniz. Olmazsa TV veya bilgisayardan açtığınız şarkıyı çekebilirsiniz. Burası biraz uğraştıracaktır.

Snapchat ses oluşturma

Dışarıdan sadece kayıt ile eklemeye izin vermekte ve belki ilerleyen dönemlerde bu değişebilir.

Diğer önemli ayrıntılara bakmanızı da öneriyoruz. Örnek kamera simgesine dokunulduğunda sol üstte profil işaretine girdiğinizde ilk alanda “Hikayeme ekle ve hikayemize ekle”alanlarını da kullanabilirsiniz. Gelişmiş işlemler için çark alanına girip görenleri seçebilirsiniz. Sorunlar içinde destek alanından işlem yapabilirsiniz. Aynı alanda önbellekle başlayan sil olan seçenekleri alınan uyarılara göre kullanılabilir.

Hesabınızın güvenliğinde ve işlemlerde kısıtlama yaşamamanız için daha önce hesabınızı doğrulamadıysanız şimdi doğruladan yararlanın.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 06:54

Andronova