Teamviewer bağlanılamadı bağlantı kurulamadı

Teamviewer bağlantı kurulamadı hatası ara ara çoğu sistemde çıkabilir ve çözüm her zaman aynı yönergelerle ulaşılır. Aşırıya yapacağınız denemeler engel ile sonuçlanır.

Andronova

Teamviewer bağlanılamadı bağlantı kurulamadı ya karşınızdaki kişi internete bağlanmadı ya da karşınızdaki kişinin TwamViewer’ ı henüz çalışmıyor. Karşınızdaki kişiye internet bağlantısını kontrol etmesini ya da tekrardan başlatmasını söyleyin hatasının temelde nedeni ya yanlış ID adresiyle bağlanılıyor ya da bağlantıyla alakalı problem olması.

Yazıda aklımıza gelen temelde olanlardan bahsedeceğiz. Yanlışlıkla ticari / kurumsal olarak seçmişseniz kısa bir bağlantı hakkınız oluyor ve sonrasında her bağlantı süresinde bağlantı kesilmesi olacaktır.

  1. Her iki tarafta internetini kontrol etsin.
  2. İki tarafta güncel sürüme sahip olduğundan emin olsun.
  3. Yanlış bir ID adresine bağlanılmaya çalışılıyor.
  4. Çok sık denendiğinde geçici engel gelecektir.
  5. Bağlantı yapılan cihazlarda uyumsuzluk çıkabilir. Örnek telefondan bilgisayara bağlanma veya bilgisayardan telefona uzaktan bağlantı gibi durumlarda farklı nedenlerde görülebiliyor.

Yukarıdakileri inceleyip test ediniz sonrasında aşağıdakilere bakınız.

İnternet erişiminde modem, telefon / PC kapat aç yapınız. Programı kaldırarak terkardan iki tarafta kursun. Son olarak farlı bir WiFi ile test ediniz. Teamviewer kurmanız gerekmiyor. Sadece çalıştır seçeneğini kullanmanızı öneriyoruz.

Teamviewer bağlanılamadı bağlantı kurulamadı

Lisans hatasına takılanların çoğu ilk kurulumda ticari olanla devam ettiğinden sorun yaşar. Alternatif bağlantı yazılımları yer alıyor. Ama bu program daha kolay bir kullanım arayüzüne sahiptir.


Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 11:56

Andronova