Telegram iletişim

Telegram iletişim müşteri hizmetleri, destek hattı veya e-posta adresi ver mı? Telegram' ın yardım sayfası ve iletişim adresleri bulunmakta. Şikayet ve sorun bildirimi formu ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Telegram iletişim
banner192

Telegram, çok fazla duyulmasa da son zamanların önemli mesajlaşma uygulamalarından biri. Mesajlaşmanın dışında genel grup açma ve çok sayıda kişilere ulaşmanızı sağlar. Uygulama da hem sesli hemde görüntülü mesaj gönderilebiliyor. 

Telegram' ı ister masaüstü bilgisayarda, ister cep telefonda veya web üzerinden deneyebilirsiniz. Uygulamanın diğer detaylarını aşağıdaki haberden ulaşabilirsiniz.

Telegram şikayet adresi ve Telegram giriş yapamıyorum sorunu için iletişim formu telegram.org/support  bu adresle çoğu sorunu yazarak iletişim sağlayabilirsiniz. Malum Telegram müşteri hizmetleri bulunmuyor.

Telegram iletişim

Telegram destek hattı

facebook müşteri hizmetleri
Aynı zamanda Telegram sosyal ağları üzerinden de iletişime geçilebilir. Telegram destek gönüllerine soru sormak isterseniz  Telegram ayarlarında her hangi bir soru sormak için soru sorunu tıklayınız. Telegram hesap silme sorunu, hesabıma giremiyorum veya Telegram açılmıyor gibi hatalarla karşılaşırsanız, iletişime geçmek için tüm kanalları deneyebilirsiz.

Telegram müşteri hizmetleri olmadığından Telegram girişi sayfası web.telegram.org ve Telegram iletişim sayfası telegram.org/faq. Tüm başvurular içinde telegram.org/support adresini ziyaret ediniz. Son görülmeyi kapatmak içinde aşağıdaki görüntüyü inceleyiniz.

Telegram e-posta adresi: Yasa dışı içerikleri Telegram şikayet etme abuse@telegram.org, telif hakkı dmca@telegram.org vr arkadaş davet etmek için telegram.org/dl

telegram müşteri hizmetleri

Telegram dosya gönderme

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 22:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 hafta Önce

Telegram hesabını çaldılar iranlı biri bende telegram indirdim ama açılmıyor bir hafta süre verdi açılması için ama ben yanlış kullanmasından kurkuyorumkurkuyorum bunu için neyapabilirim

Şikayet
Şikayet @Ali - 1 hafta Önce

Telegram' a sorunun önemini belirtiniz mi?

Bilal dinçer
Bilal dinçer - 3 ay Önce

Telegram hesabını çaldılar iranlı biri bende telegram indirdim ama açılmıyor bir hafta süre verdi açılması için ama ben yanlış kullanmasından kurkuyorumkurkuyorum bunu için neyapabilirim

Gamze
Gamze - 5 ay Önce

Giriş cikis yaptigim icin giremiyorum cok fazla giriş yaptiniz daha sonra tekrar deneyin diyor cevap

Aybüke
Aybüke @Gamze - 5 ay Önce

Bana da bunu söylüyor, eğer sizinki düzeldiyse bilgi verirseniz sevinirim