Telegram iletişim

banner186

Telegram iletişim müşteri hizmetleri, destek hattı veya e-posta adresi ver mı? Telegram' ın yardım sayfası ve iletişim adresleri bulunmakta. Şikayet ve sorun bildirimi formu ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Telegram iletişim
Müşteri Hizmetleri 25 Nisan 2018 Çarşamba 22:17

banner192

Telegram, çok fazla duyulmasa da son zamanların önemli mesajlaşma uygulamalarından biri. Mesajlaşmanın dışında genel grup açma ve çok sayıda kişilere ulaşmanızı sağlar. Uygulama da hem sesli hemde görüntülü mesaj gönderilebiliyor. 

Telegram' ı ister masaüstü bilgisayarda, ister cep telefonda veya web üzerinden deneyebilirsiniz. Uygulamanın diğer detaylarını aşağıdaki haberden ulaşabilirsiniz.

Telegram şikayet adresi ve Telegram giriş yapamıyorum sorunu için iletişim formu telegram.org/support  bu adresle çoğu sorunu yazarak iletişim sağlayabilirsiniz. Malum Telegram müşteri hizmetleri bulunmuyor.

Telegram iletişim

Telegram destek hattı

Aynı zamanda Telegram sosyal ağları üzerinden de iletişime geçilebilir. Telegram destek gönüllerine soru sormak isterseniz  Telegram ayarlarında her hangi bir soru sormak için soru sorunu tıklayınız. Telegram hesap silme sorunu, hesabıma giremiyorum veya Telegram açılmıyor gibi hatalarla karşılaşırsanız, iletişime geçmek için tüm kanalları deneyebilirsiz.

Telegram müşteri hizmetleri olmadığından Telegram girişi sayfası web.telegram.org ve Telegram iletişim sayfası telegram.org/faq. Tüm başvurular içinde telegram.org/support adresini ziyaret ediniz. Son görülmeyi kapatmak içinde aşağıdaki görüntüyü inceleyiniz.

Telegram e-posta adresi: Yasa dışı içerikleri Telegram şikayet etme abuse@telegram.org, telif hakkı dmca@telegram.org vr arkadaş davet etmek için telegram.org/dl

telegram müşteri hizmetleri

Telegram dosya gönderme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×