Telegram sohbet geçmişi nasıl silinir

Telegram mesajları silme seçeneğinin geldiğini duydunuz mu? Sohbet geçmişi nasıl silinir

Telegram sohbet geçmişi nasıl silinir
müşteri hizmetleri

Günümüzde teknoloji her geçen gün gelişiyor. Farklı mesajlaşma platformları açılıyor. Kullanıcılar içerisin de en fazla özelliği bulunan uygulamaları kullanmayı tercih ediyor. Çünkü kullanıcılar birçok hesap kullanmak yerine, bütün özellikleri içerisinde bulunduran uygulamaları tercih ediyor. Birçok sosyal ağ bulunmakta. Adını sık duyduklarımızın yanı sıra adını duymadığımız platformlarda mevcut.

Telegram sohbet geçmişi artık silinebilecek

Adı az duyulan platformlardan biride Telegram'dır. Az duyulmuş olmasına rağmen 200 milyon kullanıcıya sahip olan uygulama kullanıcı sayısını her gün arttırıyor. Telegram uygulaması daha çok anlık ücretsiz mesajlaşma platformu olarak kullanılmaktadır. Telegram uygulaması güvenliğinize son derece önem veriyor. Mesajları uçtan uca şifreliyor. Kullanıcılar uygulamadan oldukça memnun. Mesajlaşma dışında uygulamada, medya ve konumda paylaşılabiliyor. Kısa bir süre öncesine kadar uygulamada mesaj geçmişi silinemiyordu. Ancak yeni getirilen özellik ile mesajlar tamamen silinebiliyor.

Telegram sohbet geçmişi silmek için yeni bir seçenek eklendi. Kendi alanında büyümeye çalışan Telegram' ı genelde grup özelliğiyle tanımaktayız. Borsa ve siyaset gibi alanlarda buluşulan uygulamalardan biri.

Telegram sohbet geçmişi nasıl silinir

Telegram mesajlar nasıl silinir?

İlk olarak yapmanız gereken Telegram uygulamasına giriş yapmak. Daha sonra uygulama sayfasında bulunan "Chats" bölümüne girin. Mesaj geçmişini silmek istediğiniz kişinin üzerine basılı tutun. Son olarak "Delete" yazısına dokunun. Böylece işlem tamamlanmış olacak ve sohbet geçmişiniz silinecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 14:14
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ali Abbas yalman
Ali Abbas yalman - 8 ay Önce

Bu uygulamada daha önce mesajın otomatik silinme zaman ayarı vardı diye biliyorum ama şimdi yok, herhalde, mesajları normal silme işlemiyle Her iki taraftan sildiğim takdirde geçmişten de tamamen siliniyor mu

Gizli sohbet
Gizli sohbet - 1 yıl Önce

Silindi bildirimi geldi mi?

Deniz şeker
Deniz şeker - 1 yıl Önce

Telegram da yanlışlıkla gizli sohbet gönderdim hemen sohbeti sil dedim ama davet gönderdi silinmiş midir lütfen cvp verir misiniz

Gulya
Gulya - 1 yıl Önce

Karşı taraftan benden de mesajlar kendiliğinden silindi. Bu nasıl olabilir? Telegram hesabım açtığım numaramı kaybettim. Acaba birisi numarayı bulup benim hesabıma girip mesajları okuya biliyor mu?

İşlem geçmişi
İşlem geçmişi @Gulya - 1 yıl Önce

Hattı kaybettiniz ve pin kodu yoksa olabilir. Ama farklı bir durumda olabilir. Telegram sorun bildiriminde bulunun kontrol edilsin.

Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Ders grubumuz var. Ben sohbetin tamamını silmek istemiyorum. Gruba yollamış olduğumuz ders notları kalsın istiyorum. Foto belge vs kalsın ama sohbeleri silmek istiyorum. Nasıl yapacağım? "Geçmişi sil dediğinde" hepsi siliniyor.Hepsi silinmesin. İstemediklerim silinsin.

Bazıları için
Bazıları için @Mustafa - 1 yıl Önce

Manuel silmeniz gerekiyor.

Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Telegram kendini güncellerken önceki mesajlar silinir mi? Eger karşı taraf mesaj geçmişini sildiyse diğer kişi silinmiş mesaj geçmişine tekrar nasıl ulaşabilir?
1 yıllık mesajlar durduk yere silindi, bunu telegram mı yoksa karşı taraf mı yaptı, nereden kaynaklandığını nasıl anlaşılır?
Telegramda kullanıcı bilgisi dışında silinmiş mesaj geçmişine tekrar nasıl ulaşabilirim? Mesajlar silinirse her iki taraftan da mı silinir? Silinmiş mesajlar nasıl geri getirilir? Lütfen bilgi veriniz...

Ömer
Ömer @Fatih - 1 yıl Önce

Dostum şuan telefondan ve desktop uygulamasından karşı taraf tüm mesajları seçip 2 taraf içinde mesajları silebiliyor.

Mesajların geri dönüşü zor olur
Mesajların geri dönüşü zor olur @Fatih - 2 yıl Önce

Telegram iletişim formunu doldurun.