Tik Tok hesap silme geçici kapatma yok

Tik Tok hesap silme iPhone telefondan göstermek istedik. Aynı işlemleri Samsung gibi Android telefondan yapılabilir. Tik tok hesap dondurma olmadığından kapatma yapılacak.

Tik Tok hesap silme geçici kapatma yok
banner192

Tik Tok uygulamasını hiç denediniz mi? Çin merkezli bir uygulama olan Tik Tok, Türkiye gibi çok sayıda ülkede büyük kullanıcı sayısına kısa sürede ulaştı. Videolarının çoğu komik görüntülerden oluşmakta. Hazır kalıplarında bulunduğu uygulama vakti boş olanların çıkmadığı yer oldu gibi.

Tik Tok kullanmayı artık düşünmüyorsanız veya tik tok geçici kapatmak istiyorsanız ki bu şekilde bir işlem bulunmuyor. Yani tik tok dondurma nasıl yapılır diye boşuna bakmayınız bu adımlar tik tok silme adımlarıdır. Zaten örnek telefon numarasıyla açtığınız hesabı kapattınız ve ileride tekrar açmak istiyorsanız aynı numara üzerinden hesap doğrulaması yaparak tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Ama kapatılan hesaptaki videoları geri alamazsınız. Yani silinen videoları geri almak gibi bir seçenek yok. Veri kurtarma programlarına iş düşer. O da cihazdan kurtarma yapmayı dener.

Tik Tok hesap silme nasıl yapılır?

facebook müşteri hizmetleri
Tik Tok hesabı nasıl silinir? Tik Tok uygulamasındaki alt kısımdaki profil simgesine dokunun. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi "3 noktaya" tıklıyoruz. "Hesabımı yönet" dokunup sonra açılacak yerde en altta "Hesabınızı kaldırmayı..." başlayan yazıya tıklayınız. "Kodu gönder" yazısına dokunup cep telefonunuza gelecek kodu "Doğrulama kodu" alana yazıp devamla tik tok silme işlemini tamamlayacaksınız. 

Tik Tok hesap silme geçici kapatma yokTik Tok hesap silme nasıl yapılır?Tik Tok silme nasıl yapılırtik tok kapatma

Tik Tok hesap kapatma işleminden sonra uygulamayı kaldırmak için iPhone' dan uygulamanın üstüne basılı tutup X tıklamanız yeterli. Android' de ise uygulamalardan kaldırabilirsiniz. 

Silinen videolar veya mesajları geri getiremezsiniz. Yaptığınız sohbet mesajları karşı tarafta durmaya devam eder. Hesaptaki tüm videolara erişim kaybedilir. Alınan ürünlerin parası iade edilmez. Mevcut hesaptan giriş yapılamayacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 01:01
YORUM EKLE
YORUMLAR