Tik Tok şifre değiştirme sıfırlama adımları

Tik Tok şifre nasıl değiştirilir veya şifre nereden değiştiriliyor gibi sorular için hazırlamış olduğumuz bu yazımıza sorularınızı yazabilirsiniz. Kapatılan telefon ve e-posta için...

Tik Tok şifre değiştirme sıfırlama adımları
müşteri hizmetleri

Tik Tok uygulaması çok sık karşımıza gelmekte. Reklam konusunda sınır tanımıyorlar ve bu tarz işlerle hiç işi olmayan bile merak edip bakmak istiyor. Uygulamayı incelediğimizde çok samimi bulmadık ve çok yapmacık işler görülmekte. Uygulama kullanıcı sayısından dolayı bazı konular için yazılar hazırladık. Bunlardan biri TikTok şifre değiştirme ve diğeri ise şifre yenileme hatası alıyorum sorunu.

Tik tok uygulamasının yaşanan en büyük sorunlarından bir tanesi kullanıcıların parola konusundan dolayı hesaba giriş yapmakta zorlanmasıdır. Hatta bu sebepten dolayı uygulamanın popülerliği azalmaktadır. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için sisteme üye olurken muhakkak telefon numaranızı kaydedin. Peki, çok merak edilen işlem nasıl yapılmakta?

Tik Tok uygulamasında şifre nasıl değiştirilir resimli anlatımla herkesin yapacağı şekilde göstermeye çalıştık. Yaşayacağınız sorunlar için yazı sonunda öneri bir haberimiz olacak.

Tik Tok şifre nasıl değiştirilir?

 • Hesap profilindeki 3 noktaya tıklayıp sonra
 • Ayarlara giriniz
 • Burda "hesabımı yönet"
 • Sonra "şifre" bölümünden şimdi kullandığınız şifreyi yazıp sonra yeni şifreyi yazıp onaylayınız.

Şifre sıfırlamada sorun yaşarsanız iletişime geçmek için profile dokunup soru işareti ile çıkacak seçeneklere bir göz atın. Buradaki seçenekler işinizi görebilir. Olduda dönüş yapılmazsa tekrar tekrar sorunu iletin.

Şifreyi yenilemek için Tik tok şifremi unuttum yazımızı kesin inceleyin ve içerisindeki iletişim bağlantı adresine de göz atın.

Tik Tok şifre değiştirme sıfırlama adımlarıTik Tok şifre nasıl değiştirilirtik tok şifre sıfırlamayeni şifre

 • İşlemlerde uyarı alırsanız aşağıdakilere bir bakmanızı öneririz.

Tik Tok şifre değiştirme sıfırlama adımları

TikTok şifre değiştirme hatası

Şifreyi değiştiremiyorsanız alınan hata mesajıyla yorum bırakılırsa sorunun çözümü için kontroller yapılacaktır. Yinede farklı bir telefondan denemekte fayda olacak.

 1. Şifre değişmiyor veya değiştirilemiyor gibi durumlarda ilk önce cihazın kapatılması önerilir.
 2. Farklı bir telefondan kesinlikle denemesi gerekiyor.
 3. Çevrenizdeki kişilerde de aynı sorun çıkıyor mu diye bakınız. Belki o ana özel bir durum vardır.
 4. Uygulamalardan uygulamaya dokunup içerisine girerek, önbellek ve verileri sil yapılabilir.
 5. Aynı yere girerek güncelle kaldır denenebilir.
 6. Çok sık değiştirmeye kalktınız veya yanlış parola girişi çok sıksa belli bir süreliğine erişiminizi engellerler.
 7. Profilden bir kaç değişim yapmaya çalışarak acaba hesabın genelinde bir sorun mu var diye test edilir.

Tik tok uygulama üzerinden veya uygulamadan çıkış yaptıysanız:

Eğer ki şifrenizi biliyor ve hesabınıza giriş sağlayabiliyorsanız ilk olarak profilinizi içeren sayfaya gidin. Ardından Sağ üst kısımda yer alan üç nokta işaretini içeren simgeye dokunun. Buradaki gizlilik ve ayarlar adlı tuşa basın ve hesabı yönet kısmını seçin. Tüm bunların ardından şifre yazısını seçerek şifrenizi yenileyip onayla butonuna basın.

Uygulamaya tıklayarak giriş yap adlı sekmeye dokunun. Burada e-posta ya da telefon numarası adlı kısım bulunacak. Bunlardan herhangi birisini seçmek için ilk olarak şifremi unuttum adlı yazıya basın. Eğer ki e-posta adresiniz ile şifre değiştirmek isterseniz adresinizi yazın ve onay kodu almak için bekleyin. Gelen onay kodu ile giriş yaparak şifrenizi değiştirebilirsiniz. (e-posta gelen kutusunda gözükmüyorsa, spam kutusunu kontrol edin)

Telefon numarası ile değiştirme içinde eğer ki şifrenizi sıfırlamak için telefon numarası kısmına dokunursanız, tıpkı e-posta da olduğu gibi telefon numaranızı da bir kod gelmesini beklemeniz gerekecektir. Bu gelen kodu girerek şifre değiştirme işlemini halledebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 15:14
müşteri hizmetleri