Tik Tok şifremi unuttum hesap kurtarma

Tik Tok şifremi unuttum ve Tik Tok hesap kurtarma olarak neler yapılması gerektiğini resimlerle anlatmaya çalıştığımız yazımızda şifre sıfırlama olmuyorsa yazınız.

Tik Tok şifremi unuttum hesap kurtarma
müşteri hizmetleri

Tik Tok şifremi unuttum diyenlere ilk sorumuz Tik Tok hesabını açarken neyle açtınız oluyor. Sosyal ağlarla, Google Gmail, Hotmail veya cep telefonu numarasıyla mı açıldı? Bu soru çözümün ilk etabı için önemli bir faktör olabiliyor ve bazı durumlarda direk hesaba ulaşmanızı sağlayabiliyor. Bazıları şifresini unuttum ve hesap bilgilerime ulaşamıyorum diyor ve bizde erişiminiz neye yok demek zorunda kalıyoruz. Yani yardımda neyle alakalı bizden yardım istediği belli olmadığından dolayı sorusunun yanıtı istediği gibi bir şey olmuyor.

Şifreyi unuttum hesap nasıl açılır şeklinde yardım talepleri sık sık gelmekte. Arkadaşlar bu ağların merkezi yurtdışı ve Türkiye üzerinden yasal bir işlem dahi çok zor olabiliyor. Yapılabilecek hesapta daha önce kullanılan doğrulamalara ulaşmak veya bildirim formunu kullanmak.

TikTok erişimi kaybettim için:

  1. Telefon numarasını kapattıysanız veya kapatıldı ise numarayı geri almaya çalışın. 2 Yıl içerisinde sahibinin tekrardan geri alma hakkı var.
  2. Bazı kişilerin hiç bir şeyi hatırlamıyorum şeklinde yazılarıyla karşılaşıyoruz. Ne hesabı açtığı e-posta adresini ne girmiş olduğu bilgileri. İşte bu gibi sıkıntılarda mail hizmeti verilen yerle iletişimi sağlamanızı öneriyoruz. 
  3. Kullanılan e-posta hesabına hiç bir şekilde ulaşamıyorsanız farklı bir mail ile destek formlarını deneyin.
  4. Aşağıdaki müşteri hizmetleriyle alakalı konuda bulunan başvuru adresiyle başvuru yapın.

Tik Tok şifre sıfırlama olmuyor

  • Alttaki insan simgesiyle giriş seçeneklerini olduğu bölüme ulaşınız.
  • Tik tok kayıt olmak için ikinci bölümden işlem yapabilirsiniz. Biz şifre sıfırlamasının bölümüne gireceğiz. Giriş yap dokunun.
  • "Giriş yapmak için yardım alın" ile devam edelim.
  • Bir şey açılmadı veya görülmüyorsa bir kaç kez aynı işlemi yapın. Ya da telefon numarasıyla olan seçeneğe tıklayın geri dönün.
  • Şifre sıfırlamasında e-posta veya telefon numarası kullanılmakta. İlgili seçenekleri deneyin.
  • Facebook veya Twitter seçeneği bağlı hesaplar için geçerli.  

Tiktok unutulan şifre sorunu çözülemediyse tiktok müşteri hizmetleri yazımızdaki adreslere bakınız.

Tik Tok şifremi unuttum hesap kurtarmaTik Tok hesap kurtarmaTiktok şifremi unuttumTik Tok şifre sıfırlama-2Tik Tok şifre unutulduşifremi unuttum geri alma

Tik Tok hesap kurtarma olmuyor ise

TikTok şifremi unuttum adımlarını bazıları ilk bakışta göremiyor. Yani şifremi unuttum diye bir seçenek ilk bakışta görülmemekte. "Giriş yapmak için yardım alınız" şeklinde bir yazı var ve buraya da girişle erişilmekte.

Şifrenin sıfırlamasında ilgili seçeneklere erişiminiz yoksa yardım merkeziyle devam ediniz. Tik Tok e-posta adresiyle erişim yapmaya çalışın veya iletişim formu ile size dönüş yapmalarını bekleyin. İletişime geçtikten sonra hemen dönüş yapmalarını beklemeyin ve 1 hafta sonra bir daha formla başvurun.

Şifreyi doğru giriyorum ama yanlış diyor veya hesaba ulaşamıyorum diyenlere bir sorumuz olacak. Acaba hesabınız çalınmış olabilir mi? 

Çalınan hesapların çoğunda e-posta, numara, geçici kod veya benzeri seçenekler o an kaldırılır. Bu durumu ne kadar erken fark ederseniz sizin faydanıza olacak. Çünkü sıcağı sıcağına başvuru yapılarak inceleme sağlığı açısından daha iyi olacak.

Hesap sizin için çok önemli veya sizin adınıza sıkıntılı paylaşımlar yapılıyorsa o zaman yasal yollarla işlem başlatmanız önerilecek. Tabi yanında birde aşırı bir sayıda kullanıcı şikayetinin iş göreceğini düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 04:03
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Meryem erol
Meryem erol - 11 ay Önce

Tik tok hesabımı nasıl alabilirim

Murat sönmez
Murat sönmez - 12 ay Önce

Merhaba TikTok tarafında kalıcı olarak engellendim yeni hesap açamıyorum. Yeni hesap açtım zaman önüme bir yazı geliyor TikTok tarafında kalıcı olarak engellendiniz yazıyor Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Kesin bilgilendirme
Kesin bilgilendirme @Murat sönmez - 12 ay Önce

Hesap açarken kullanılan cihazlar, internet ve kişisel veriler aynı olduğunda kapatılır!

Veli baldan
Veli baldan - 12 ay Önce

Instagramı mı kapattım tik tok' a da öyle giriş yaptım şimdi girmiyor tik tok' a nasıl girebilirim

Yoksa tiktok iletişim yazımıza bakınız
Yoksa tiktok iletişim yazımıza bakınız @Veli baldan - 12 ay Önce

Bağlantı kesildiğinden başka bir doğrulama seçeneğini eklediyseniz onu deneyiniz. Mail ya da telefon gibi...

Sebiha karaca
Sebiha karaca - 1 yıl Önce

L. y. olur musunuz tiktok hesabıma giriş yapamıyorum otomatik giriyordum hep tel bozulunca gitti şimdi sadece hesabımın adını biliyorum şifre posta yok aklımda

Sıfırlama numarayla
Sıfırlama numarayla @Sebiha karaca - 1 yıl Önce

Hesap açarken sadece e-posta mı kullandınız? Telefon numarası da kullanılmış olabilir mi? Mail ise sıfırlamada kullanıcı adını yazdığınızda şifrelenmiş şekilde mail bilgisi çıkabilir.

mustafa sönmez
mustafa sönmez - 1 yıl Önce

merhaba kardeşim tiktok hesabında şarkı söylüyorum telefon numaramı degiştim onun için hesabıma giriş yapamıyorum yardımcı olur

Numara değişimden sonra giriş sorunu
Numara değişimden sonra giriş sorunu @mustafa sönmez - 1 yıl Önce

Mail veya farklı doğrulama seçenekleri eklemediyseniz tek yapılabilecek talep formuyla iletişime geçmeniz.

Medine ibrahimli
Medine ibrahimli - 1 yıl Önce

Ben tiktok hesabımı eski telefon numaramla açmıştım ama şimdi parolayı bulup bütün videoları silmek istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

Öneri
Öneri @Medine ibrahimli - 1 yıl Önce

Formu doldurmaktan başka bir seçeneğiniz yok. Ya da 2 yıl olmadı ise eski numaranızı geri alabilirsiniz.

Tugay Piyala
Tugay Piyala - 1 yıl Önce

İlk tiktok hesabımı buluyorum ama açamıyorum hep yeni hesap açılıyor

Sıfırlama doğrulaması
Sıfırlama doğrulaması @Tugay Piyala - 1 yıl Önce

Yeni hesap açılıyor mantığı kullanılan numara veya e-posta üzerine açılmadığı anlamına geliyor. Doğru bilgilere ulaşmanız gerekiyor.

Betül derin
Betül derin - 1 yıl Önce

Parola yanlış diyor ne yapmalıyım?

Yaren
Yaren - 1 yıl Önce

Eski tik tok hesabıma giremiyorum

Ayşegül
Ayşegül - 1 yıl Önce

Bütün hesaplarımda kullandığım ve bunda da kullanmadığından emin olduğum numaram ve epostamı yazınca böyle bir bağlantı bulunmamaktadır diyor hesabımın şifresini yenileyemeyeceksem kapatmam için ne yapmam gerekiyor lütfen acilen yardımcı olun müşteri hizmetlerini aradım ama bir türlü bağlanamadım şarkı çalıyor

Melek. Ince
Melek. Ince - 1 yıl Önce

Tik. Tok. Istiyorum. Sifre. Unutmuştu

zeliha yuce
zeliha yuce - 1 yıl Önce

Şifremi unuttum, e posta adresim kayıtlı ama kullanıcı yok diyor napmalıyım

Tik Tok kullanıcı yok sorunu
Tik Tok kullanıcı yok sorunu @zeliha yuce - 1 yıl Önce

Mail ile girdiğinizde kullanıcı yok diyorsa ya e-posta hesaptan kaldırıldı ya da hesaba ekli değildi. Yukarıdaki gibi talep oluşturun.

x.esraseren.x
x.esraseren.x - 1 yıl Önce

Tiktok sifremi unuttum numaram uzerinden acmistim kod göndere basiyorum gönderildi diyo ama msj gelmiyo yardim edermisiniz

Tiktok şifre sorunu
Tiktok şifre sorunu @x.esraseren.x - 1 yıl Önce

Telefondan veya hattan her hangi bir şey için kısıtlama yaptınız mı? Sim kart değişimi veya operatör değişiminde bulundunuz mu?

Nuray
Nuray - 1 yıl Önce

Tıktık sifremi hatirlamiyorum ve sifirlayamiyorum eski numaram kayitliydi sadece instahramim bağlıydı

Hesabı geri alma önerisi
Hesabı geri alma önerisi @Nuray - 1 yıl Önce

Hesap sizin için önemli ise ya başvuru formunu ara ara doldurup iletişime geçin veya eski numara size ait ise 1 veya 2 yıl içerisinde tekrar geri alma hakkınız var. Yani numarayı açtırıp işlem yapınız.

Yardım lütfen
Yardım lütfen - 1 yıl Önce

Tiktok şifremk unuttum e-posta kayıtlıydı fakat aynı e-postayla kayıtlı başka hesaplarım da var yani e-posta ile kurtarmaya çalıştığımda o hesaplara giriyor nasıl hesabımı geri alabilirim acil yardım lütfen

Müşteri hizmetleri yazısını kullanın
Müşteri hizmetleri yazısını kullanın @Yardım lütfen - 1 yıl Önce

Bir e-posta sadece bir hesapta kullanılabilir. Sonradan hangi hesapta kullanılırsa diğerinden bağlantıyı kesebilirsiniz.


Teknoloji haberleri