Tik Tok şifremi unuttum hesap kurtarma

Tik Tok şifremi unuttum ve Tik Tok hesap kurtarma olarak neler yapılması gerektiğini resimlerle anlatmaya çalıştığımız yazımızda şifre sıfırlama olmuyorsa yazınız.

Tik Tok şifremi unuttum hesap kurtarma
müşteri hizmetleri

Tik Tok şifremi unuttum diyenlere ilk sorumuz Tik Tok hesabını açarken neyle açtınız oluyor. Sosyal ağlarla, Google Gmail, Hotmail veya cep telefonu numarasıyla mı açıldı? Bu soru çözümün ilk etabı için önemli bir faktör olabiliyor ve bazı durumlarda direk hesaba ulaşmanızı sağlayabiliyor. Bazıları şifresini unuttum ve hesap bilgilerime ulaşamıyorum diyor ve bizde erişiminiz neye yok demek zorunda kalıyoruz. Yani yardımda neyle alakalı bizden yardım istediği belli olmadığından dolayı sorusunun yanıtı istediği gibi bir şey olmuyor.

Şifreyi unuttum hesap nasıl açılır şeklinde yardım talepleri sık sık gelmekte. Arkadaşlar bu ağların merkezi yurtdışı ve Türkiye üzerinden yasal bir işlem dahi çok zor olabiliyor. Yapılabilecek hesapta daha önce kullanılan doğrulamalara ulaşmak veya bildirim formunu kullanmak.

TikTok erişimi kaybettim için:

  1. Telefon numarasını kapattıysanız veya kapatıldı ise numarayı geri almaya çalışın. 2 Yıl içerisinde sahibinin tekrardan geri alma hakkı var.
  2. Bazı kişilerin hiç bir şeyi hatırlamıyorum şeklinde yazılarıyla karşılaşıyoruz. Ne hesabı açtığı e-posta adresini ne girmiş olduğu bilgileri. İşte bu gibi sıkıntılarda mail hizmeti verilen yerle iletişimi sağlamanızı öneriyoruz. 
  3. Kullanılan e-posta hesabına hiç bir şekilde ulaşamıyorsanız farklı bir mail ile destek formlarını deneyin.
  4. Aşağıdaki müşteri hizmetleriyle alakalı konuda bulunan başvuru adresiyle başvuru yapın.

Tik Tok şifre sıfırlama olmuyor

  • Alttaki insan simgesiyle giriş seçeneklerini olduğu bölüme ulaşınız.
  • Tik tok kayıt olmak için ikinci bölümden işlem yapabilirsiniz. Biz şifre sıfırlamasının bölümüne gireceğiz. Giriş yap dokunun.
  • "Giriş yapmak için yardım alın" ile devam edelim.
  • Bir şey açılmadı veya görülmüyorsa bir kaç kez aynı işlemi yapın. Ya da telefon numarasıyla olan seçeneğe tıklayın geri dönün.
  • Şifre sıfırlamasında e-posta veya telefon numarası kullanılmakta. İlgili seçenekleri deneyin.
  • Facebook veya Twitter seçeneği bağlı hesaplar için geçerli.  

Tiktok unutulan şifre sorunu çözülemediyse tiktok müşteri hizmetleri yazımızdaki adreslere bakınız.

Tik Tok şifremi unuttum hesap kurtarmaTik Tok hesap kurtarmaTiktok şifremi unuttumTik Tok şifre sıfırlama-2Tik Tok şifre unutulduşifremi unuttum geri alma

Tik Tok hesap kurtarma olmuyor ise

TikTok şifremi unuttum adımlarını bazıları ilk bakışta göremiyor. Yani şifremi unuttum diye bir seçenek ilk bakışta görülmemekte. "Giriş yapmak için yardım alınız" şeklinde bir yazı var ve buraya da girişle erişilmekte.

Şifrenin sıfırlamasında ilgili seçeneklere erişiminiz yoksa yardım merkeziyle devam ediniz. Tik Tok e-posta adresiyle erişim yapmaya çalışın veya iletişim formu ile size dönüş yapmalarını bekleyin. İletişime geçtikten sonra hemen dönüş yapmalarını beklemeyin ve 1 hafta sonra bir daha formla başvurun.

Şifreyi doğru giriyorum ama yanlış diyor veya hesaba ulaşamıyorum diyenlere bir sorumuz olacak. Acaba hesabınız çalınmış olabilir mi? 

Çalınan hesapların çoğunda e-posta, numara, geçici kod veya benzeri seçenekler o an kaldırılır. Bu durumu ne kadar erken fark ederseniz sizin faydanıza olacak. Çünkü sıcağı sıcağına başvuru yapılarak inceleme sağlığı açısından daha iyi olacak.

Hesap sizin için çok önemli veya sizin adınıza sıkıntılı paylaşımlar yapılıyorsa o zaman yasal yollarla işlem başlatmanız önerilecek. Tabi yanında birde aşırı bir sayıda kullanıcı şikayetinin iş göreceğini düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 04:03
müşteri hizmetleri