Tik Tok şikayetle hesap kapatma

Tik Tok kaç kişi şikayet ederse hesap kapanır dersiniz? TikTok şikayetle hesap kapatma şikayet sayısına bakmıyor. Şikayet nedenine bakıyor. Yani geçerli bir sebep olması gerekiyor.

Tik Tok şikayetle hesap kapatma
müşteri hizmetleri

Tik Tok şikayetle hesap kapatma gerekçeli sebep olmadan anlamsız olabiliyor. Yani bir hesabı şikayet ettiğinizde şikayet nedenini seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz şikayet, gerçekten kişinin hesabında bulunması gerekiyor. Aksi takdirde şikayet bildirimi geçersiz kalır. TikTok şikayetle hesap silme nasıl yapılır?

İşlem yaptırmak istediğiniz hesabın kullanıcı adına girip yukarıdaki noktaların bulunduğu yere dokunarak gerekli bildirim seçeneklerini görebilirsiniz. 

TikTok şikayetle nasıl kapatılır?

TikTok şikayetle hesap nasıl kapatılır? Rahatsız duyduğunuz hesabın profiline girip 3 noktaya tıklayıp "Rapor et" sonrasında ilgili seçenekleri seçip işlem yapınız. Rahatsız edici paylaşımlar yapıyorsa ve videoları görmek istemiyorsanız kişi engelleme yapabilirsiniz. Bu seçenekte aynı bölümde "Engelle" ile yapılır.

Tik Tok kaç kişi şikayet ederse kapatılır? Tik Tok şikayetle hesap silme bildirimleri için eğer haklı bir sebep varsa çok sayıda şikayet sadece süreci hızlandırır. Yani şu kadar kişi şikayet ederse hesap kapatılır diye bir bilgi bulunmuyor. Gerçek dışı şikayetler sonuçsuz kalır. Bir ihtimal kişinin başka bir kabahati varsa bu dikkat edeilerek işlem yapılır.

"Bir problemi rapor et" seçeneğine girdiğinizde İngilizce sorun bildirim başlıklarını göreceksiniz. Buradan sizinle alakalı olanı seçip Tik Tok' a bildiriniz.

Tiktok şikayet ile hesap kapatma yapılamıyorsa tiktok müşteri hizmetleri konusuna bakınız.

Tik Tok şikayetle hesap kapatma

Tik Tok şikayet etme

Üç nokta ile de rapor edebilirsiniz. Engelle seçeneğiyle de "Bu bir spam" veya "Bu uygunsuz" seçeneğinden biriyle işlem yapabilirsiniz. Uygunsuz genelde cinsel video paylaşanlar veya şiddet içerek videolar paylaşanları şikayet edebilirsiniz. Spam genel olarak taklit hesap yani sahte hesap şikayeti, dolandırıcılık, rahatsız edici mesaj gönderilmesi ve rahatsız edici paylaşımlarda bulunulduğunda tercih edeilebilir.

TikTok şikayetle nasıl kapatılır?Tik Tok şikayet etme

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 21:06
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
taha
taha - 2 hafta Önce

kavgacılar ve kufurculer

Tiktok    açılmıyor
Tiktok açılmıyor - 1 ay Önce

Offf

Elisa
Elisa - 2 ay Önce

Arkadaşlar çocukken musically hesabı açmış arkadaşım şuan silmeye çalışıyor fakat o zaman ki e-postasını hatırlamıyor ve şifresinide hatırlamıyor şikayet ede ede kapanır mı?

Şifre unutuldu şikayetle kapatma
Şifre unutuldu şikayetle kapatma @Elisa - 2 ay Önce

Şikayet edilen neden hesapta yoksa bir şey olmaz sadece hesaba giriş kısıtlaması gelir.

ATAKAN ALICI
ATAKAN ALICI - 2 ay Önce

Siz napıyorsunuz yaa sizin yüzünüzden kardeşim hiç teşekkür alamıyor 1-2 puanla kaçırıyor hiç bırakmıyorki egitim hakkı bitecek siz ne biçim uygulama üretiyorsunuz saçma sapan uygulama üretiyorsunuz devlet bu paralı ağaçtanmı topluyor sizin yüzünüzden kardeşimin eğitim hayatının bitmesine az kaldı lütfen bu uygulamayı kaldırın rica etsem tiktoku kaldırırmısınız bari siz kaldırın siz aklı başında olan insanlarsınız.

Aslı bilir
Aslı bilir - 2 ay Önce

Tiktok gizlilik ayarlarım her şekilde açık olduğuna rağmen videolarımdan bazıları görülmüyor başkası tarafından nedennnn

Videolar görünmüyor
Videolar görünmüyor @Aslı bilir - 2 ay Önce

Birden fazla kişiyle denediniz mi?

Amine
Amine - 5 ay Önce

Kaç kişi şikayet etmelidir

Şikayetle hesap kapatma tiktok
Şikayetle hesap kapatma tiktok @Amine - 5 ay Önce

Şikayet sayısından çok şikayet içeriği daha önemli.