Tik Tok video indirme programı olmadan nasıl indirilir

Tiktok video indirme programı arayanlar için programsız tik tik video nasıl indirilir iPhone haberimiz işinizi görecek. Uygulamada yer alan "video indir" özelliğini gördünüz mü?

Tik Tok video indirme programı olmadan nasıl indirilir
müşteri hizmetleri

Tik Tok video indirme özelliğini biliyor musunuz? Çoğu kullanıcı video indirme uygulaması kullanmakta. Halbuki tiktok uygulaamsının kendi video indirme seçeneği var. Yazımızda tiktok video nasıl indirilir resimli anlatım ile göstereceğiz.

Uyarı: Telif hakkında kısa bir uyarımız olacak. Telif durumu olmayan videoların indirilmesinde bir sorun arz etmiyor ama telifli videolar için yaptırımlar söz konusu olduğunu belirtelim. Bazı indirilen videolar paylaşımı yasak olabiliyor.

Tiktok dendiğinde tek akla gelen video paylaşımı oluyor. Daha çok eğlenceli videoların yer aldığı bir platform gibi duruyor. Şu an için kısa videolar yüklenebiliyor ama uygulamada geliştirmeler sürüyor. Uygulama geliştirici şirket Çinli olduğunu belirtelim. İlk çıkış yıllında verdiği reklamlarla ön planda olmayı başaran tiktok bu sayede dünyada çoğu ülkede kullanıcıya ulaştı. Bunlardan biride Türkiye.

Uygulamanın çok geniş bir özelliği bulunmuyor. Rakip uygulamalar gibi çeşitliliğe sahip olmasada bu haliyle beğenilen bir uygulama olma özelliğini sürdürüyor. En dikkat çeken yanları hazır efektler ve seslendirmelerin olması. Dizilerden ve eski Türk filmlerinden çok sık karşılaştığımız replikler en sık kullanılanlardandır.

Tik Tok video nasıl indirilir?

Video indirme programları kullanmanıza gerek bulunmadan çok kolay videoyu indirebileceksiniz. Kullanılan bazı video indirme uygulaması cihazda uyumsuzluk veya kendiliğinden açılan reklamların çıkmasına neden olabiliyor. Bunlara bazen reklam virüsü diyebiliyoruz. www.andronova.net

  • Android (Huawei, Xiaomi, Samsung...) telefonlarda paylaşa ve sonra video kaydet dokunun 
  • iPhone' da ise indirmek istediğiniz video açınız ve yanda bulunan "3 Noktaya" dokunun
  • Yine paylaş bölümü açılacak ve altta "Video indir" dokunun
  • Ekranda "İndiriliyor" yazısı çıkacak ve biraz bekleyin
  • Galeri / fotoğraflar bölümünü açıp kontrol edin

Tik Tok video indirme programı olmadan nasıl indirilirTik Tok video nasıl indirilirtiktok video indirme iphonetik tok video indirme samsung

TikTok video indiremiyorum inmiyor sorunu

Eğer bir veya bir kaç videoda indirme sorunu yaşıyorsanız ilk akla gelen bu videonun indirmeye engelli olduğu. Ama bunun dışında oluşabilecek hatalar için aşağıdakilere bir bakalım.

  • Telif nedeniyle indirmeye kısıtlı olabilir
  • Telefonda boş alan olmadığından inmeyebilir
  • Cihaz anlık işlem limitini doldurmuş olabilir
  • Arka planda çalışanlar neden olabilir
  • Geliştirici tarafından bir yasaklama almış olabilirsiniz. Video indirme cezası ve yorum gibi...

İndirilen video baktığınızda sağ altta tiktok ve onun altında kullanıcı adını göreceksiniz. Bu tüm videolarla yer almakta. Ama indirme uygulaması kullanıldığında bu bölümleri kapatma gibi durumlar olabiliyor. İşlemler Samsung ve diğer telefonlarda aynı sıralamayla yapılabilir. Uygulamada çıkan sorunlar için tiktok müşteri hizmetleri yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

müşteri hizmetleri