TikTok arama geçmişini silme

TikTok arama geçmişini silme nasıl yapılır? TikTok uygulamasında video izleme geçmişini silme iPhone veya Android telefonda nasıl yapılacağını resimli anlatımımız ile göstereceğiz.

TikTok arama geçmişini silme
müşteri hizmetleri

TikTok uygulamasını kullanıyor musunuz? Video paylaşım ağı olarak şu aralar popüler uygulamalardan biri. İster hesap açarak kullanırsınız ve istemezseniz de hesap açmadan kullanım imkanına sahipsiniz. Üye olunduğunda beğeni veya yorum yapma gibi özelliklerden faydalanıyorsunuz. Videoları izlemede her hangi bir engel bulunmuyor. Tabi takip etmek istediğiniz biri veya birileri varsa işte o zaman hesap açmanız gerekiyor.

TikTok video izleme geçmişini silme yani tüm yapılan işlemleri temizlemek isterseniz tek bir yerden tüm yapılan aramaları silebilirsiniz.

TikTok uygulamasında yaptığınız aramaları, baktığınız profillere ve izlediğiniz videoların kalıntılarını temizlemek için kökten çözüm yazımızda!

TikTok arama geçmişi silmek için aşağıdaki adımları uygulama üzerinden takip ediniz. Eğer arama geçmişi silinmiyorsa ya da hata mesajıyla karşılaşıyorsanız cihazı kapatıp açınız. Veya TikTok uygulamasını telefondan kaldırınız.

TikTok arama geçmişini temizleme

  • Uygulamadan ayarlara giriş yapalım. Bunun için "3 nokta" bölümüne dokunun.
  • Ayarların bölümü açıldıysa, biraz aşağıya doğru inip "önbelleği temizle" yazısına dokunun.

TikTok arama geçmişini silmeTikTok video izleme geçmişini silme

Arama geçmişi ve veri geçmişini silmediğinizde hem cihazda gereksiz yer kaplar hem de başkalarının görmesine imkan verilebilir. 

TikTok video izleme geçmişini silme olmuyorsa oturumu kapatıp tekrar giriş yaparak deneyiniz. Ama uyarı olarak eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız ve uygulamada hatırla işaretli değilse sizden tekrar şifre isteyecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 02:36
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR