TikTok profil resmi değişmiyor nasıl değiştirilir

Video konusunda çok popüler olan bir uygulama Tik Tok profil fotoğrafı değişmiyor sıkıntısı çıkarabiliyor. Bazen eklemek yerine profil resmi değiştirme işe yarayabiliyor.

TikTok profil resmi değişmiyor nasıl değiştirilir
müşteri hizmetleri

TikTok profil resmi değişmiyor sorunu pek görülen kronik hatalardan değil. Bize göre kullanıcıyla alakalı nedenlerden dolayı alınan bir uyarı olabilir. Örnek değiştirilemiyor veya değiştirilemedi durumları çoğunlukla anlık çıkan sıkıntılardır. Hemen hemen tüm yoğun kullanılan uygulamalarda standart hata mesajlarıyla karşılaşıyoruz. Ne hikmetse bunlar yıllarca karşımıza çıkabiliyor.

Tik Tok tehlikeli ortamlardan biri gibi duruyor. Özellikle çocuklar için kesinlikle uzak tutulması gereken bir ağ. Uygulama açıldığında anında cinselliğe atıfta bulunan bir video ile karşılaşılması mümkün. Hele birde popüler biri olmak istiyorum veya ünlü olmak istiyorum diyenlerle de karşılaşıyoruz. Bunun için her yöntemi yapacak çok sayıda bay bayan bulunuyor.

Çin' de çıkan virüs tüm dünyaya yayıldı ve şu an için çözüm bulunamadı. Yakında bir kaç aşıyla karşımıza çıkan yerler olacaktır. Virüsün ilk duyulduğu zamanlarda sık sık Çinlilerin yedeği şeyler paylaşılıyordu. Bazı Çinli yetkililer ülke genelinde bu şekilde bir şeyin genelde olmadığı ve kameralara karşı yapılan izleyici çekmek için oluşturulan yöntemlerden biri olduğu söyleniyordu. İşte yüksek takipçi ve beğeniye ulaşmak için her yola giren bu şekilde akıl almaz işlere yönelenlerde oluyor.

Tik Tok resmi değişmiyor neden diyenlere

Her hangi yapılacak bir işlemden önce bölgesel veya kısmi az sayıda kullanıcının karşılaştığı bir sorun olabilir. Çevrenizde görüşebileceğiniz insanlarda da denetiniz.

Uygulamaya yapılan güncelleme varsa küçük bir sayı bundan etkilenmiş olabilir.

 1. Şu an bağlantınızda veya uygulamada bir sıkıntı olabilir.
 2. Telefondan kaynaklı durumlar.
 3. Uygulamaya gelen güncellemeden sonra çıkan hatalar.
 4. Uygulamada eksik kısımlar.
 5. Hesabı doğrulamak için eksik yapılan işlemler.
 6. Çok sık Tik Tok profil değişikliği yapanlardan biriyseniz bilmeniz gereken tüm uygulamalarda bu şekilde durumlarda kısmi bir engelleme yaşanır.

Tik Tok profil bilgileri değişmiyor çözümü

Bir üstte paylaştığımız sıralama durumları kontrol edilmesi gerekmekte. Bizim daha önce başka uygulamalarda test ettiğimiz yöntemlerden bahsedeceğiz. 

TikTok profil bilgileri neden değişmez cevabı sebeplerde ve çözümlerde bulabilirsiniz. 

 1. İnternet girişlerini önce mobil internet ile ve sonrasında iki wifi ağından deneyin.
 2. Uygulamadan oturumu çıkışa atın.
 3. Uygulama güncellemelerinden sonra olması gibi durumlarda önceki sürüm kullanılarak denemelisiniz. (apkmirror.com/apk/tiktok-inc)
 4. Hesaba başka telefondan girin.
 5. Uygulamadaki sorun bildiriminden faydalanın.
 6. Şifre değişiminden sonra test edin.
 7. Hesabı ayarlardan PRO' ya geçişini yapın.
 8. Uygulama ayarını yukarıdaki üç noktayla girin. Hesabımı yönet kısmına geçin ve doğrulanmamış yerleri doğrula ile gerçekleştirin. 

Tik Tok profil resmi nasıl değiştirilir

Başka bir telefondan işlem yapacaklar için şimdiden uyaralım kullanılan cihazlarda güvenlik sıkıntısı varsa hesabınız çalınabilir. Birde oturumunuz kayıtlı şekilde cihazda kalabilir bunlara dikkat ediniz.

 • Uygulamadaki "Ben" yazana girin
 • Sonrasında "Profili düzenle"
 • İlgili bölüm açıldı ise "Fotoğrafı değiştir"
 • Üç seçenek sunulacak "Fotoğraf çek, yükle ve görüntüle" 
 • Burada bir veya ikiyle devam edin.

Uygulama açılmama ve alınan hatalarda ayarlar açılacak ve destek başlığı altında rapor et kullanılacak. www.andronova.net

TikTok profil resmi değişmiyor nasıl değiştirilirTik Tok profil resmi nasıl değiştirilirTik Tok profil bilgileri değişmiyor çözümütik tok profil fotoğrafı neden değişmiyor

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 21:02
müşteri hizmetleri