TikTok video nasıl silinir kaldırma talebi gönderme

Kapatılan TikTok hesabından videoları kaldırma için nereyle iletişime geçeceğinizi bilmiyorsanız bu yazı belki işe yarayabilir. Tik Tok video silme şikayet adresi talep formu.

Andronova

Kapatılan Tik Tok videoları silmek için ne yapılması gerektiğini araştıranlar için pek fazla bir seçenek sunamayacağız. Bu ağın henüz tam oturmadığını düşünüyoruz ve yardım seçeneklerinde hesap olmadan başvuru seçeneğinin olması önemli bir durum. Ama sanırım çok fazla geri dönüşler olmuyor. Peki video nasıl silinir?

TikTok video silme dendiğinde ilk akla gelen sıkıntılı bir videonun olduğu düşüncesi. Çoğunlukla nişanlandıktan veya evlendikten sonra eski videoların kaldırma arayışı oluyor. Nişanlım veya kocam durumdan rahatsız diyerek yardım isteyenler sık sık oluyor. 

Kapatılan Tik Tok hesapta kalan videoları silmek için yapılan başvurular sonucunda genelde dönüşler seyrek olmakta. Bundan dolayı 1 hafta aralığı ile birden çok başvuruyu öneriyoruz.

Bu talepler genelde erkeklerde seyrek ama bayanlarda çok sık geliyor. Bazıları tesettüre girdiğinden saçı açık videolarının veya fotoğraflarının kaldırılmasını istiyor. Çoğunlukla hesaplarının şifrelerini unutuyorlar ve açarken kullandıkları telefon numarasına veya mail adresine erişimleri olmuyor. 

Kapatılan hesaptan video silme mümkün mü?

Bir ihtimal evet. Tik Tok kapatılan hesaptan video kaldırma talebi için yapmanız gereken 3 işlem var. Bunları aşağıda sıralayacağız ve birde şifre unutuldu ve hiç bir şekilde erişim olmuyorsa hesapta olan videoları kaldırma nasıl yapılır hadi birlikte kontrol edelim.

  1. Şifre sorunu yaşıyorsanız sıfırlama işlemi olmuyorsa o zaman e-posta erişine veya telefon erişimini sağlamaya çalışın.
  2. Video şikayeti ile kaldırma işlemi genelde videoda sıkıntılı bir içerik varsa işe yaramakta. Yinede denemekte bir mahsur olmadığını düşünüyoruz.
  3. TikTok’ un iletişim kanallarını kullanın. Bu konuda hazırladığımız bir haberimiz aşağıda bulunuyor.
  4. Mahkeme yoluyla videoları kaldırma talebini iletiniz. İsterseniz mahkeme başvurusunu aynı zamanda TikTok e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Kapatılan TikTik videoları silme detayları

Yukarıdaki 3 seçeneğin açıklaması aşağıda bulunuyor. Sorularınızı ve sorunlarınızı Tik Tok’ un iletişim formuyla iletin. 

  • Hotmail veya Gmail şifre sıfırlamada bazen bunlara erişimin olmadığını belirten bir seçenek çıkabiliyor. Bu seçenekle size alternatif öneriler bulunabiliyorlar. Bazen eski şifre soruluyor, hesap açma tarihi, ad soyad ve kişisel bazı bilgiler
  • Kod ile ilgili sorun yaşayanlardansanız TikTok kod gelmiyor yazımızı inceleyin
  • Telefon kapatıldı veya numara değişikliği yapıldı ise videolar sizin için çok önemli ise o zaman eski numarayı geri almak istiyorsanız 2 yıl içerisinde hat sahibinin ilgili operatör merkezine giderek tekrardan hattı geri alabilir. Kapatılan numarayı geri alma yazısına bakınız

TikTok video nasıl silinir kaldırma talebi göndermeTik Tok video silme talebi

TikTok video kaldırma talep formu

İlk seçenekle sitemizde iletişim için neler yapmanız gerektiği yazmakta. İkinci ise mahkeme yoluyla veya yasal yollarla talep göndermeniz gereken dilekçe örneğidir.

  • TikTok müşteri hizmetleri yazımıza bakınız
  • Tik Tok yasal başvuru dilekçesi s16.tiktokcdn.com/musical/resource/mtact/static/TikTok_Emergency_Disclosure_Request_Form.docx  (kırmızı yazıyı olduğu gibi kopyalayıp tarayıcııııya yapıştırın)

Tik Tok kapatılan hesaptan video nasıl silinir veya videolar nasıl silinir sorunuza cevap olarak hazırlanan bu yazımız sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 02:37

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın