Turkcell hızlı giriş nedir nasıl kullanılır internet paylaştırma

Turkcell hızlı giriş nedir, hızlı giriş nasıl kullanılır ve hızlı giriş ne işe yarar cevap olarak hazırladığımız yazımızla aynı zamanda ücretsiz telefondan internet paylaşımı nasıl yapılır anlattık.

Turkcell hızlı giriş nedir nasıl kullanılır internet paylaştırma
müşteri hizmetleri

Hızlı giriş nedir? Turkcell hızlı giriş, telefon numarasıyla müşteri kimlik doğrulamasını sağlayan servisin adı. Telefonda kullandığınız tüm şifreleri bir yerde kullanımı sağlar. Bir yerden tüm yerlerin şifreleri kullanmadan giriş yapabilirsiniz. Turkcell hızlı giriş, dünya operatörleri birliğinin sağladığı "Mobile Connect" servisi ile uyumludur. Kullanışı kolay bir arayüze sahip. Tüm telefonlarla uyumlu çalışmakta. Aynı zamanda Türk Telekom ve Vodafone desteği bulunmakta.

Turkcell hızlı giriş iptali için Turkcell müşteri hizmetleri aranması gerekiyor. Operatör değişikliği veya sim kart değişiminde hızlı giriş etkilenmemekte. Önemli olan SMS ile doğrulama yapılması.

Turkcell hızlı giriş nedir ne demek?

Turkcell hızlı giriş, bu aralar telefonlarda internet paylaşımda ücretlendirme gündeme geldiği gibi adı gündeme geldi. Turkcell' in açıklamasında "iPhone kişisel erişim noktası" ve "Android Hotspot" internet paylaşımı kullanımlarında yetkisiz olarak paylaşımlarda güvenlik zafiyeti görüldüğü ve bunun engellenmesi için bir süreç belirlendi. Ocak 15 ile artık bir uygulama hayata geçilecek. Uygulama adı "hızlı giriş"!

Turkcell hızlı giriş nedir nasıl kullanılır internet paylaştırma

Telefondan internet paylaşımı ücretsiz nasıl yapılır?

Turkcell telefonda internet paylaşımı ücretsiz yapmak için hızlı giriş kullanılması yeterli. İnternet paketini paylaşımda ek ücret ödemeden güvenli şekilde paylaşabilirsiniz. Hotspot ile paylaşımlarda hem güvenliğin sağlanamaması hem de kullanımın takibi yapılamaması nedeniyle yüksek faturalara neden oluyor. Bu sorunun giderilmesi açısından hızlı giriş uygulamasını devreye alındı. 

Telefondan internet paylaşımı ücreti 2 GB için 9 TL. Her ay bir kereye mahsus kullanımda alınmakta. 30 Gün geçerliliğe sahip. Verilen 2GB bittiğinde ise tarifenin internet paketi devreye girmekte. Sonrasında paket bittiğinde internet bağlantısı kesilmekte.

2019 Ocak ayında yeni uygulama devreye alınıyor. Bazıları isterse Easytether Lite uygulamasıyla ücretsiz kullanım yapabilirler. Hızlı giriş indir 

Turkcell hızlı giriş nasıl kullanılır?

Tarayıcıdan csi.turkcell.com.tr/ccsi/logon.jsp?t=1 adresine giriş yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki görsellerde bulunuyor. 

Turkcell hızlı giriş nasıl kullanılır?Telefondan internet paylaşımı ücretsiz nasıl yapılır?

Yazımızda Turkcell hızlı giriş nedir, ne işe yarar ve hızlı giriş nasıl kullanılır detaylarıyla paylaştık. Sorularınız ve sorunlarınız için yorumlarınızı bekliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 20:33
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hızlı giriş iPhone ve Android
Hızlı giriş iPhone ve Android - 7 ay Önce

Hızlı giriş Android ve iPhone telefonlarla uyumlu destekliyor.