Turkcell numara değiştirme nasıl yapılır

facebook müşteri hizmetleri

Turkcell operatöründe numara değiştirme nasıl yapılır? İstediğimiz numarayı seçebiliyor muyuz? Özel numara nasıl alınır? Numara değiştirme ücreti kaç TL ne kadar?

Turkcell numara değiştirme nasıl yapılır
Müşteri Hizmetleri 28 Mayıs 2017 Pazar 15:10

banner192

Son yıllarda hayatımızın vazgeçilmezlerinden biride cep telefonları. İster işimiz yoğun olsun ister uyku halinde olalım yinede telefonlarımızı yanımızdan eksik etmeyiz. Öyle ki yemek yerken dahi telefondan müzik dinlemeye, video veya TV seyretmeye devam ederiz. Tabi iyi yanları olduğu gibi zararlı yanlarıda görülmekte. Hem sağlığımız için hemde rahatsız edilme yönünden çok olumsuz yanları bulunmakta. Eğer biri sizi rahatsız ediyor ve numarasını engellemenize rağmen farklı numaralardan ya da özel / gizli numaralardan aramaya devam ediyorsa iki seçeneğiniz var ya yasal başvuru ya da numara değişikliği talebi.

Turkcell numara değiştirme 

Turkcell hat sizin adınıza kayıtlı ise; Numara değişikliği için kimlikle birlikte Turkcell iletişim noktalarına giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Alternatif olarak kolay yoldan Turkcell müşteri hizmetleri kanalıyla onayınız doğrultusunda numara değişikliği yapılabilir.

Numara değişikliği için hat sizin adınıza kayıtlı değilse; Hat sahibi tarafından adınıza çıkarılmış vekalet ve kimlik kartınızla iletişim merkezlerine başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell numara değiştirme nasıl yapılır

Turkcell' de numara seçme

İstediğimiz telefon numarasını seçebiliyor muyuz? İletişim merkezlerinin veya müşteri hizmetlerinin size sunduğu numaralardan birini seçebilirsiniz. Eğer özel numara seçecekseniz özel numaralar için farklı ücret ödemeniz gerekebilir. Numara değiştirme ile ilgili tüm detaylara Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz. www.andronova.net

Şuan için numara değiştirme ücreti KDV ve diğer iletişim ücretleri dahil 25 TL. Turkcell çağrı merkezi telefon numarası Turkcell hatlardan 532 - 0532 532 00 00 ve diğer hatlardan 0532 532 00 00 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Not: Numara değiştirme nedeniniz rahatsız edilmekse; yeni numarayı alırken rehberde kayıtlı olmaması için rehber sorgulamaya kapattırmanız önerilir. Eğer bilinmeyen numaralarda (11880, 11818, 11870, 11832, 11842, 11855 ve 11811) numaranız kayıtlı ise operatörünüzü arayarak işlem yaptırabilirsiniz. Yalnız rehberden numara sildikten 72 saat sonra numaranız sorgulamadan kaldırılır.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
sevim - 2 ay önce
müşteri hizmetlerinden numaramı değiştirdim 4000 puanım silindi bana silinmez demişlerdi ne yapmalıyım
Misafir Avatar
Numara değişikliğinde puanların silinmesi - 2 ay önce @sevim
4000 Puan neden geldi? Normal de silinmez. Tüm haklar, tarife ve kampanyalar devam eder. Müşteri hizmetlerini aradınız mı?
Avatar
Melike - 1 ay önce
Numarami degistirmek istiyorun .hat babamin uzerine kayıtlı .ben veya babam sadece musteri hizmetlerini arayarak degistirilebilir mi
Avatar
Merve - 2 hafta önce
Sadece numaranın 3 hanesini değiştire biliyormuyuz