Version out of date update the remote Teamviewer ne demek

Bilgisayardan TeamViewer ile uzak bağlantı yapmaya çalıştığınızda "Updating to the latest and greatest version of TeamViewer" hatası çıkıyor mu? Version out of date update!

Version out of date update the remote Teamviewer ne demek
müşteri hizmetleri

"Version out of date update the remote teamviewer" başlıklı "The remote teamviewer is running an old version which is out of date" ile devam eden hatanın nedenini ve çözümünü anlatacağız.

Yukarıdaki hata çıktıktan sonra tamam dediğinizde bir web sitesi açılıyor ve "Updating to the latest and greatest version of teamviewer" ile başlayan açıklama sayfası çıkıyor.

Açıklama metninde son sürümün "TeamViewer 14" olduğu ve eski bir sürümün kullanıldığından bahsediliyor. Yani programı güncellemeniz isteniyor.

Version out of date update the remote Teamviewer ne demek

Teamviewer bağlantı olmuyor

TeamViewer 14 ile artık eski bir sürümde olan bilgisayara bağlanmanıza izin vermiyor. Yeni sürüme geçmenizi istiyor. Diğer bir bilgi de uzaktan bir bilgisayara bağlandığınızda bağlanacağınız bilgisayar sizin bilgisayarınızda bulunan programdan daha yeni olursa yine bağlantı olmaz. Son sürüme geçmeniz istenir.

Uyarı karşı bilgisayar sizden daha yeni bir sürüm kullandığı belirtilir. Güncellemeyi programın üst kısmında "Yardım" sonra "Yeni sürüm kontrol et" bölümünden yapabilirsiniz. Ya da mevcut kaldırılıp yenisi kurulabilir.

Bazen güncelleme hatası çıkabiliyor. Denetim masasından programın kaldırılıp yeniden yüklenmesi istenilebilir.

Updating to the latest and greatest version of TeamViewer

Teamviewer çalışmıyor ve bu sorunla alakalı değilse uygulama kaldırılıp tekrardan yüklenip denensin. Güncel olan bir sürüm daha iyi olur. 

  • Hizmetlerden program devre dışına çevirilmiş olabilir
  • Güncel bir sürüm yüklü değildir
  • Virüs programının güvenlik duvarından kaynaklı olabilir
  • İnternet yavaş veya sorunlu olabilir
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri