Windows 10 kişileri kaldırma

Microsoft' un kişiler uygulaması nedir? Windows 10 ile karşımıza çıkan kişiler yani kişileriniz hizmeti bazı kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Bu durum için kişileriniz nasıl kaldırılır ya da silinir detaylar haberde...

Windows 10 kişileri kaldırma
müşteri hizmetleri

Windows 10 kişiler uygulaması, adres defteri ve sosyal uygulamaları kontrol edildiği yer olarakta adlandırabiliriz. Yani bilgisayar üzerinden bir uygulama ile çoklu iletişim sağlanabilir. Örnek Skype hesabı ile giriş yapılabilir.

Kişiler hizmeti aynı zamanda e-posta uygulaması gibi uygulamalarla da birlikte çalışabilir.

Kişilerde yer alan "kişiler, posta ve skype" bağlantılı olarak çalışır. Kişileriniz uygulaması ile kısayoldan bu hesaplara erişim yapabilirsiniz. Ama kullanmak istemiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Windows 10 kişileri kaldırma

Microsoft Windows 10 kişileri kaldırma

Windows 10 kişileri kapatma: Kişilerinizi görev çubuğundan kaldırmak için aşağıdaki siyah alana fareyle sağ tıklayıp "görev çubuğu ayarları" seçeneğine tıklayınız. "Kişileri görev çubuğunda göster" seçeneğini kapatınız. İlgili buton pasif yapıldığında kişiler bildirimi de devre dışı kalacak.

Windows 10 kişileri silme alternatif olarak: Bu adımlara isterseniz ayarlar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Denetim masası üzerinden de...

Windows 10 kişileri silmeWindows 10 kişileri pasif etmemicrosoft kişileri kaldırma

Windows 10 kişiler nedir

microsoft kişileri kaldırma

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2018, 15:05
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri