Windows 10 kurulumu nasıl yapılır

Windows 10 bilgisayara kurulumu nasıl yapılır resimli anlatımla yardımcı olmak istedik. Windows 10 ücretsiz indirme ve yükleme adımlarıyla kolay şekilde Windows 10 ' u yükleyebilirsiniz.

Windows 10 kurulumu nasıl yapılır
müşteri hizmetleri

Windows 10 kurulumu resimli anlatım. Windows 10 kurulum video ile kolay şekilde Windows 10' u yükleyebilirsiniz. Windows 10 nasıl kurulur resimli anlatımı. Windows 10 yükleme hatası. Windows 10 kurulum sorunu. 

Windows 10 resimli kurulumu aşağıda yer almakta. Gayet basit bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz. Windows 10 kurulumu sırasında yükleme seçeneklerini iyi incelemenizi öneririm. Bu seçeneklerle bilgisayarınızda bulunan dosyalara ve yüklü programlara zarar vermeden yapmanızı sağlayan seçenekler bulunmakta. Windows 10 kurulumda her hangi bir sorunla karşılaşırsanız, önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Windows 10 kurulumu ve sonrası videosu ve Windows 10 flash diskten kurma haberlerimize bakmak ister misiniz?

Windows 10 nasıl kurulur?

Sorunsuz bir kurulum cd' si veya flash bellekle kurulum yapınız. Orjinal cd varsa bir kopyasını alıp saklayınız. Malum zamanla cd okunmaz hale gelebiliyor. Gelelim kurulum adımlarına. CD' den veya flash diskten kurulumu başlatabilmeniz için ilk önce bilgisayarı cd veya flash diskle açılma seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bunun için bilgisayarın setup yani bios bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Buraya giriş kısayol seçenekleri değişken olabilir. Marka modellere göre değişir. Biz örneklerle anlatacağız. Sizler internetten modele göre arayınız. F11, F2, F10 veya delete tuşu...

Açılış ekranı ayarlandıysa kurulum diskini yerleştirip bilgisayarı açınız. Otomatik olarak kurulum seçenekleri gelecek. Sıfırdan kurulum için yükseltme seçeneği kullanılmayacak. Sıfırdan kurulumda istenirse hard diste kurulacak bölüm seçilerek formatlanabilir. Örnek C veya D... Sonra kurulum başlatıcak. Kurulum bilgisayarın donanım performasına göre değişmekte. 30 dakika ile 1 saat arası sürebilmekte.

Windows 10 kurulumu nasıl yapılır

Windows 10 nasıl kurulur?

Windows nasıl kurulur?

Windows 10 nasıl yüklenir

Windows 10 yükleme adımları

bilgisayar nasıl kurulur

iletişim yardım alma

Kurulumda hata alırsanız hatanın görüntüsünü alıp haberdeki yorum bölümünden bize ulaştırabilirsiniz. Yüklemede veya güncelleme de ki sistem dosyalarında eksiklik veya bozukluk olabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 19:04
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR