Windows 10 sıfırlama yeniden yükleme

Windows 10 sıfırlama yeniden yükleme. Windows 10' da sistem kurtarma sistem geri yükleme komutuyla kolayca yapılıyor. Peki Windows 10 format atma nasıl yapılır?

Windows 10 sıfırlama yeniden yükleme
müşteri hizmetleri

Windows 10 format atmadan kurulum yapılabilir. Windows 10 yeniden kurmak için güncelleme yöntemi denenebilir. Windows 10 sıfırlama yeniden yükleme için uyarıyı dikkate alınız.

Windows 10 sistem geri yüklemeyi komutla yapma: Başlat / Çalıştır / rstrui.exe yazıp enter. İsterseniz çalıştır ekranı için klavyede yer alan Windows pencere simgesine basılı tutup R tuşuna basmanız yeterli. Ekrana sistem geri yükleme seçenekleri açılacak.

Windows 10 sıfırlama yükleme

Windows 10 işletim sisteminden Windows 7 veya Windows 8.1' e geri dönmek için Windows 10 kurulumda eski sürümü silmeden yüklediyseniz, bir önceki sürüme geri dönebilirsiniz. Windows sorunları için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

Windows 10' dan tekrar eski Windows sürüme dönmek için Windows 10′ dan Windows 7 Windows 8.1 geri dönmek haberimize bakabilirsiniz. 

Aşağıdan Windows 8.1' geri nasıl dönülür ve Windows 10 sıfırdan nasıl kurulur görsellerle ilgili seçenekleri gösterdik. Olası sorunlarda yorumlarınızı bekliyoruz. Cevabı gün içerisinde yazarız. 

Windows 10 sıfırlama yeniden yükleme

Ayarlardan güncelleştirme güvenlik bölümüne girerek kurtarma seçeneğine tıklayın. Bilgisayarı sıfırla veya Windows 8.1 geri dönmek için seçeneğe tıklayınız.

Windows 10 sıfırlama yükleme

windows 8.1 geri dönme

Windows 10 yeniden yükleme

Sıfırdan kurulumlar da hard disk' te bulunanlar silineceğinden yedek almadan işlem yapmayınız. Olası sorunlarda kullanıcı sorumlu olacağısı uyarasını yapmak isteriz.

Windows 10 yeniden yükleme

formatsız kurulum

Bilgisayarda açılış sorunu, bilinmeyen bir hata mesajı gibi sorunlar oluyorsa veya internet bağlanmıyor Chrome açılmıyor gibi sorunlarda sistem geri yükleme kesin çözüm olabiliyor. Bazen virüs bulaşan bilgisayarlarda sistem geri yükleme yapılamamakta. Çözüm için başlangıç onarımı veya cd ile onarım gerekebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 01:35