YouTube ses var görüntü yok

Android ve iPhone cep telefonlarda YouTube uygulamasında açtığınız videolarda ses var ama görüntü yok ise veya görüntü var ama ses yoksa kesin çözümü haberimizde!

YouTube ses var görüntü yok
banner192

YouTube uygulamasında veya web tarayıcısında (Safari, Molzilla, Google Chrome...) açtığınız video ses var ama görüntü yoksa veya görüntü var ses yoksa bu sorunun çözümü birden fazla işlemle gerçekleşebilir.

Açtığınız videolarda ses var görüntü yok diyenler için bu sorun bazen gelen güncelleme nedeniyle uyumsuzluk sorunu oluşturmasından, virüs nedeniyle, cihaz önbellek sorunu ve uygulama hatası nedeniyle olabiliyor.

Aşağıdaki önerileri denedikten sonra sorun hala devam ediyorsa cihazı fabrika ayarlarına döndürünüz. Bu sorun Android cep telefonu, tablet ve iOS / iPhone cihazlarda görülmekte. 

YouTube ses var görüntü yok çözümü

  • Cep telefonunuzu kapatıp açınız.
  • YouTube uygulamasını kaldırıp önbelleği temizleyip deneyiniz.
  • Web tarayıcısı üzerinden video açıp deneyiniz.
  • YouTube uygulama geçmişini temizleyiniz.
  • Uygulama verileri temizle ve önbelleği sil.
  • Uygulamalardan YouTube' ye girip güncellemeleri kaldırınız.

facebook müşteri hizmetleri
Önerdiğimiz adımlardan genelde kesin çözüm YouTube güncellemelerinin kaldırılması. Güncellemeleri kaldır yaptıktan sonra yeni sürüme geçmeden her hangi bir video açıp deneyiniz.

Sorun devam ediyorsa yorum bırakınız veya destek hattını arayınız. www.andronova.net

YouTube ses var görüntü yok

YouTube video ses var görüntü yokandroid YouTube ses var görüntü yokYoutube görüntü var ses yok AndroidYoutube görüntü var ses yok iPhoneYoutube görüntü var ses yok

Youtube görüntü var ses yokYoutube görüntü var ses yok iPhone ve Youtube görüntü var ses yok Android aramalarının çözümü haberimizde...

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER